PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531431}

Pogrzebany

Buried
6,6 62 335
ocen
6,6 10 1 62335
6,3 15
ocen krytyków
Pogrzebany
powrót do forum filmu Pogrzebany

Rewelacja

ocenił(a) film na 10

Jak dla mnie, film (a w szczególności chwytające niesamowicie za serce zakończenie) jest naprawdę genialny. Fakt, nie oglądnęłabym tego filmu po raz drugi znając zakończenie, ale uważam, że 1 aktor podczas całego filmu, trzymającego na dodatek w napięciu, to naprawdę kino najwyższej rangi. Ode mnie 10. I za pomysł i za super grę Reynoldsa (za którym nie przepadam).

ocenił(a) film na 10
doyna

Dokładnie! Zgadzam się z Tobą w 100% :)

doyna

Po 5 minutach czułam jakbym sama leżała w tej trumnie, napięcie było, ale chwilami już przewijałam do przodu.

doyna

właśnie jestem po seansie - żal mi tego faceta:) mimo że to tylko fikcja :) film jak dla mnie wart polecenia :D

doyna

Czadowy film ale troche bylo mi niedobrze jak sobie wyobrazalem ze cos takiego moglo by mi sie przydazyc.. niezwykle realistyczny.

ocenił(a) film na 9
doyna

Popieram Twoje stanowisko, jeden z moich ulubionych filmów, Raynolds pokazał klasę, tak samo zakończenie, czułem się rozbity podczas napisów końcowych.

ocenił(a) film na 8
tomyleejones

Oglądałam na kompie i w ostatnich minutach wbijałam palce w laptopa. Co do czucia się tak jakby samemu było się w trumnie... rany, miałam tak do samego początku do końca, walka z biurokracją, walka o baterię, o światło, o czas, o najbliższych i w końcu o życie... Napisy końcowe i ta muzyka chyba miały pomóc nam wrócić... spod ziemi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones