PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531431}

Pogrzebany

Buried
6,6 62 335
ocen
6,6 10 1 62335
6,3 15
ocen krytyków
Pogrzebany
powrót do forum filmu Pogrzebany

Tylko ,,dycha"

użytkownik usunięty

Nakręcenie filmu w trumnie ? Pomysł wydaje się szalony. Ale jeżeli poda się go tak jak w tym
filmie, w sposób trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej sekundy, jeżeli urzec potrafią
nawet tak błache szczegóły jak różne rodzaje oświetlenia - z lampy, komórki, zapalniczki, jeśli
główny i jedyny bohater tego filmu spędza półtorej godziny w tej samej pozycji i musi
zainteresować widza jedynie tym co mówi - a wszytko to dzieje się w drewnianym pudle, to nie
można dać oceny innej niż 10. Absolutnie fascynujący film.

ocenił(a) film na 7

Tak do końca,to nie jest aż tak trzymający w napięciu,ale film nie jest zły.Troszkę mnie to nudziło momentami,ale zaraz sobie wyobraziłem,jak ja bym się zachowywał w takiej sytuacji i już tak kolorowo to nie wyglądało.W każdym razie,za zakończenie i za Reynoldsa,daję 7/10 bo lubię gościa.

użytkownik usunięty
mario_1981

Podobna scena była w filmie Kill Bill, tam jednak bohaterka zachowała się z goła inaczej ;P

Z której strony ten film był fascynujący? Już nie mówię o napięciu.. Dawno aż tak nie znudził mnie film. Nie polecam!

użytkownik usunięty
blablabla_12

Nie był może najbardziej fascynującym filmem wszech czasów, ale trzeba mierzyć siły na zamiary. Jeżeli zrobiono ten film w trumnie, to już za sam pomysł nalezą się brawa. A za wykonanie, moim zdaniem rewelacyjne, jeszcze większe. Film, po którym można dostać klaustrofobii.

ocenił(a) film na 7

No moze nie dycha, ale dobry. Jak widac mozna zrobic dobry film bez kosztownych scenografii czy innych kosztow. A sam final zrywa beret.

ocenił(a) film na 10

A ja się z Tobą w 100 procentach zgadzam. Fascynujący film, który mi zapadnie w pamięć na zawsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones