PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531431}

Pogrzebany

Buried
6,6 62 391
ocen
6,6 10 1 62391
6,4 16
ocen krytyków
Pogrzebany
powrót do forum filmu Pogrzebany

White

ocenił(a) film na 9

na końcu filmu Brenner mówi do Paula "przyprowadził nas do White'a", wcześniej wspominany był MArk White, którego rzekomo udało się już Brennerowi uratować i ma radochę z powostu na studia i tu pytanie czy Paul został oszukany i White'a znaleźli dopiero teraz czy też jest po prostu zbieżność nazwisk i o innych White'ow chodzi???

ocenił(a) film na 8
krzychu1323

Moim zdaniem Paul został oszukany, żeby chociaż w niewielkim stopniu dać mu nadzieję i podnieść na duchu. A tak naprawdę to Brenner albo nie wiedział ile osób udało im się uratować, albo po prostu nie uratowali nikogo, a po Paula ruszyli tylko dlatego, że sprawa wyciekła do mediów a ten film nagrany przez Paula trafił do internetu.

ocenił(a) film na 9
Salvatore9

zgadzam sie z Salvatore9

ocenił(a) film na 9
robzuch

no też mi się tak właśnie zdawało, że te ich udane akcje to jedna wielka ściema. A jest jescze kolejna rzecz która mnie dziwi, Paul w jednej ze scen znalazł swój numer tzn numer telefonu z którym pozostawił go porywacz, jednakowoż nie podał go Brennerowi i moje pytanie - dlaczego?

ocenił(a) film na 9
krzychu1323

nie podał?

ocenił(a) film na 9
robzuch

no nie, chyba, ze nie zauważyłem tego momentu, ale raczej nie. Tak się ucieszył, że go znalazł zadzwonił do żony, jej też go podał, ale ona ogarnęła co i jak na sekundy przed jego śmiercią, więc nie kminię...

ocenił(a) film na 9
krzychu1323

musialbym jeszcze raz zobaczyc bo mi sie wydawalo, ze podal ten numer bo niby go namierzali, tylko wyszlo, ze to byl telefon w sieci egipskiej i mieli dlatego klopoty, pamietasza?

ocenił(a) film na 9
robzuch

ale to o czym mówisz było wcześniej, oni probówali go namierzyć bez znajomości numeru, PAul odkrył go w poźniejszych fragmentach filmu

ocenił(a) film na 7
krzychu1323

tez dopatrzyłem się tego, że podał ten swój odnaleziony numer w telefonie tylko żonie,a do tego Brennera to już nie zadzwonił ;)

ocenił(a) film na 7
krzychu1323

Chlopie ale pisz ze to SPOJLER!!!

ocenił(a) film na 9
Pulser_X

no chyba skoro nazwą wątku jest nazwisko bohatera to można się domyśleć, że będzie to spoiler...

ocenił(a) film na 7
Pulser_X

Skoro nalegasz hehe Pzdr

krzychu1323

Jezuuu, co za pytanie... Powiedział mu tak, żeby gościa uspokoić. Pomysł, że chodzi o innego White'a jest niedorzeczny.

ocenił(a) film na 9
iwonka_sl

nie spinaj się tak ;)

krzychu1323

Przepraszam :) Po prostu nie znoszę Sherlocków, którzy w prostych rzeczach dopatrują się głębi.

ocenił(a) film na 8
iwonka_sl

Ćśśśś.. daj się chłopakowi nacieszyć, że samodzielnie to sobie wydedukował. Film jest prosty jak budowa cepa, ale jednak widzisz..

ocenił(a) film na 9
tarec

chciałem się tylko podzielić refleksją nt. filmu, jeśli masz z tym problem to bardzo mi to obojętne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones