PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531431}

Pogrzebany

Buried
6,6 62 380
ocen
6,6 10 1 62380
6,4 16
ocen krytyków
Pogrzebany
powrót do forum filmu Pogrzebany

Załamałam się zaraz na początku filmu gdy bohater dzwoni na 911 i pokazuja go z góry i widac jak leży sobie w otwartej trumnie,cały nastrój prysł!Jeszcze mogli pokazać całą ekipę filmową jak kręci!

szewes

pokazują go z góry aby pokazać całą sylwetkę i wielkość trumny. perspektywa jest jakby "spoza trumny" z perspektywy piachu, a wieko i ta czesc piachu jest jakby na ten czas przezroczyste. to że nie było widać wieka nie znaczy że trumna była otwarta ...

xwokloiz

Wiem,ale dla mnie wygladało to tak jak napisałam,szkoda...

ocenił(a) film na 7
szewes

jesteś blondynką?

ocenił(a) film na 7
kulee95

to było chamskie, przepraszam

kulee95

Nie przepraszaj,usmiałam się:-)Jestem blondynką:-)Ale nie narzekam na swoją inteligencję-no,moze czasem:-)

ocenił(a) film na 8
szewes

moim zdaniem to mialo na celu pokazanie sytuacji tragicznej, patowej. sytuacji bez wyjscia, gdzie ujecie z gory na bohatera wzbudzalo jeszcze wiekszy niepokoj, strach. mozliwe, ze calkiem na odwrot- wieko mialo byc przezroczyste, lub jak ja to napisalem, byla to przenosnia.

maniek_2912

Ja naprawdę to wszystko rozumiem,ale nic nie poradzę,że jak zobaczyłam to ujęcie to dla mnie wyglądało jak-nie bójcie się,to tylko film:-)

ocenił(a) film na 10
szewes

Dzizas szewe serio nie ogarnelas tej sceny a to tylko przenosnia ! bitch please ! ;D

kangur65

Poddaję się,nie ogarnęłam:-)

szewes

Ponieważ to jest tylko film, czysta fikcja, a zarazem realia naszego świata. Niesamowite, prawda? Człowiek oglądając film, który nie był na faktach, uświadamia sobie, że jest na faktach.

ocenił(a) film na 10
kulee95

bue hhahahaha to bylo mocne ;D

ocenił(a) film na 7
kangur65

ma się ten talent do chamstwa :D

kulee95

E tam,taki talent,patrzyłam na Twoje filmy,mamy niemal identyczny gust,od razu Cię polubiłam,mozesz mnie wyzywać od blondynek:-)

szewes

Pytanie o blondynke po prostu mnie zmiazdzylo :D
Pozdrawiam ja :D .

Daeli

No to ja też pozdrawiam:-)Blondyna,ale nie typowa (celowo napisałam osobno,zeby mi tu zaraz jakis mądrala nie przeżywał!-bo mądral to niestety na filmwebie od zatrzęsienia:-))Miłego dnia!

szewes

Bedac na Twoim profilu zauwazylem ze zbyt czesto dajesz wysokie oceny, troche mamy wspolny gust co do kategori filmow. A za ”Prawo zemsty” dalas tylko 7 :P ... graty za ogladanie horrorow jak na dziewczyne. Co do hejterow to jest ich tutaj bardzo duzo :). Obejrzyj ”Bracia”, ”Eagle eye”.

Daeli

Btw na moim profilu masz duzo horrorow - polecam :x

ocenił(a) film na 8
szewes

bardzo ciężko coś napisać by cię nie urazić... ale jeżeli chodzi o twoje spojrzenie "przestrzenne" i wyobraźnię to tylko cię pożałować ;)

revived

Nie bój się,nie musisz mnie żałować,ja myslę że jestem szczęsciarą jesli chodzi o wiele rzeczy,takze o wyobraźnię:-)Juz nie wiem jak mam tłumaczyć ze tak,rozumiem załozenie rezysera (bo jestem inteligentna),ale i tak mnie ten moment zabił.I tyle.Po prostu to moje osobiste odczucie.

ocenił(a) film na 8
szewes

może i mi pożyczysz trochę tego szczęścia? ;)

revived

Skapa nie jestem,bierz ile chcesz:-)

szewes

za wiele to chyba nie ma co brać, z twoim poziomem "wyobraźni" to tylko reklamy proszku do prania.

agnieszka121

Ale chamstwo,aż mi się niedobrze zrobiło,jak zauwazyłaś albo i nie,bo pewnie jestes zaślepiona swoją przogromną inteligencją,do tej pory nikt tu sobie nie ublizył,a tu wpadłas Ty ze swoim typowym prostackim komentarzem jakich wiele wszędzie.O moją wyobraźnię sie nie martw,za to pomartw się o Twój poziom kultury,bo za wysoki to on nie jest,z Twoim poziomem kultury to do parku papierki zbierać,a i to nie wiem czy nie za duzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones