PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531431}

Pogrzebany

Buried
6,6 62 373
oceny
6,6 10 1 62373
6,4 16
ocen krytyków
Pogrzebany
powrót do forum filmu Pogrzebany

Obejrzalam wlasnie ten film na canal+. Fabuła niczego sobie, nawet mi się podobał, ale koncowka byla do bani, mogli chociaz powiedziec czy go kiedykolwiek znalezli czy cos.

ocenił(a) film na 5
cukierek21

bardzo dziękuję w imieniu osób, które jeszcze filmu nie oglądały.

ocenił(a) film na 9
cukierek21

I o to w tym właśnie chodzi. Moja dziewczyna powiedziała,że będzie jej ciężko zasnąć po tym filmie:)

ocenił(a) film na 8
kotoj

Zgadzam sie film 8/10 ryan reynold sie spisał. Szkoda właśnie ze nie powiedzieli nic wiecej pod koniec ale dramaturgia pod koniec . [Swietna i jednoczesnie smutna]

ocenił(a) film na 7
cukierek21

Mi się wydaję, że oni odnaleźli właśnie jego trumnę. W początkowych scenach dowiaduję się o tym, że Mike White został odnaleziony i zapisuje jego imię na trumnie. Potem podczas wybuchu kawałek gdzie było zapisane to imię w dziwny sposób wychodzi do góry, więc możliwe, że oni myśleli iż znaleźli White'a a tak naprawdę znaleźli jego. Ot taka moja teoria. Ogółem film dobry ;)

ocenił(a) film na 8
wcis1988

"pisuje jego imię na trumnie. Potem podczas wybuchu kawałek gdzie było zapisane to imię w dziwny sposób wychodzi do góry" jak wychodzi do góry?
Nie znaleźli go- koleś w telefonie miał głos jakby otworzyli trumne i zobaczyli, że to ktoś kto już nie żyje.

MsliverK

to co na mówi po napisach pokazany 'sufit trumny' z napisem Mike White ? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones