PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531431}

Pogrzebany

Buried
6,6 62 335
ocen
6,6 10 1 62335
6,3 15
ocen krytyków
Pogrzebany
powrót do forum filmu Pogrzebany

film jednego aktora.
nie wiem jak to się udało, że nakręcili film, gdzie jest jeden facet w trumnie i sceneria się
nie zmienia przez 1,5h, a ten film wciąga!

naprawdę polecam dla wszystkich fanów thrilerów.

i zakończenie troszkę zaskakujące ;]

ocenił(a) film na 4
Pan_Znak_Zapytania

ja wiem czy az tak wciaga ale fakt pierwszy taki film jednoosobowy jaki widziałem, pewnie jeden z najtanszych i zajmujących najmniej przedsięwzięć w realizacji

ocenił(a) film na 7
lukas_allien

No i o to chodzi ! Fenomen tego filmu polega na tym, iż udowadnia, że nie są potrzebne setki milionów dolarów i wybajerzone do przesady efekty specjalne, aby stworzyć dobre kino. Obejrzałem go mimo tego, że poznałem zakończenie wcześniej dzięki spoilerowi (niestety). Najważniejsze jest to, że targał moimi emocjami. Wg mnie świetna pozycja - jedna z lepszych w ciągu ostatnich kilku lat.

użytkownik usunięty
lukas_allien

Bardzo dobry film, no i niezłe zakończenie, nie wiem czemu tak nisko oceniłeś.

ocenił(a) film na 4

mi sie nie spodobała ta monotonna 'akcja'

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
dodsab

Dzięki wielkie !!! - Spieprzyłaś mi seans zdradzając zakończenie. I nie tylko MI o ile zespół filmwebu nie usunie twoego komentarza. A tak na marginesie ciekaw jestem jaki masz kolor włosów - bo jeżeli BLOND - to wszystko tłumaczy.

corben1

Nie, nie jestem blondynką! Mam ciemne włosy...

dodsab

to aż dziwne !!!
lecz na przyszłość prosimy bez SPOILERU filmu ok ?

Tomalizm

ok.. i tak mój wpis został zablokowany o_O

dodsab

wiem sam go zgłosiłem, to taka nauczka na przyszłość domyślam się, że raczej się to nie powtórzy
Dziękuje i pozdrawiam:
Tomalizm

ocenił(a) film na 7
Tomalizm

ja też zgłosiłem to nadużycie - po raz pierwszy poskutkowało ! Btw - twój avatar ROCKS!!! I love GoW! Twój profil także niegłupio wygląda. FRIENDS ... ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones