PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531431}

Pogrzebany

Buried
6,6 62 373
oceny
6,6 10 1 62373
6,4 16
ocen krytyków
Pogrzebany
powrót do forum filmu Pogrzebany

wstrząsający!

ocenił(a) film na 8

Patrząc na fabułę i średnią na filmwebie spodziewałam się praktycznie wrzasków, trochę adrenaliny i napięcia spowodowanego rozwinięciem akcji (czy koleś przeżyje). I jestem zaskoczona! Takich nerwów dawno nie miałam na żadnym filmie.
Najbardziej rozwala w tym filmie działa głupota ludzka (Ci kretyni w telefonie),a dopiero potem fakt jak tak można drugiemu człowiekowi zrobić.
Jeśli się zastanawiacie, czy warto obejrzeć film którego akcja dzieje się TYLKO w trumnie (nie ma żadnych powrotów do przeszłości) to zdecydowanie polecam! Scenariusz, reżyseria i aktorstwo- perfekcyjne!

Ciekawa jestem, czy takich akcji jest dużo? te amerykańce pewnie doskonale dbają, aby takie rzeczy nie wychodziły na światło dzienne- rodzinom powie się że ktoś wdepnął w minę, a tak na prawdę był torturowany dla okupu.
I tak oto rodzą się teorie spiskowe, bo czy o takich rzeczach wiedziałby nawet prezydent? Który jest tylko na parę lat a później musi siedzieć cicho, na przykład taki obama ze swoją miszelin. Prezydent jest tlyko dla mediów,a w takie rzeczy zamieszani są iluminaci...

Mnie właśnie do takich myśli doprowadził ten film ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones