PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699976}

Point Break - na fali

Point Break
6,0 15 776
ocen
6,0 10 1 15776
3,6 5
ocen krytyków
Point Break na fali
powrót do forum filmu Point Break - na fali

śmiechu warte

ocenił(a) film na 4

są filmy, których się nie rusza i "Na Fali" z Patrickiem Swayze do nich należy, czy to się komuś podoba czy nie

lenyiwc

Czemu akurat tego filmu sie nie rusza?

ocenił(a) film na 4
jasiu15

Bo po co poprawiać coś co jest bardzo dobre?
Poza tym oglądałeś go w ogóle?

lenyiwc

Ogladalem nie dalej jak dwa miesiace temu. Nie jest to jakas wybitna produkcja, ale ogladalo sie przyjemnie.

ocenił(a) film na 3
jasiu15

a ja zgadzam sie z kolega lenyiwc
sa filmy ktorych sie nie rusza!!
to jest naprawde dobre kino akcji lat 90tych. takich filmow juz sie nie robi:(
tak jak szklana pulapka czy zabojcza bron

confused_bastard

Mnie dziwi to, ze robia remake,tak jak w przypadku wielu filmow. Bo nie robia remakow slabych filmow, które mialy potencjal, ale dobrych, ktore znow moga zarobic pieniadze za sprawa znanego tytulu. Kasa, kasa, kasa. Tez uwazam, ze to dobry film i nie ma zbyt wiele do poprawienia.

ocenił(a) film na 3
jasiu15

cos w tym jest. i jak to sie mowi odcinanie kuponow...w przypadku krecenia sequeli.
kasa.kasa.kasa:)

jasiu15

Bogu dzieki, przez takich INTELIGIENTOW tak wtopili. Kasa,kasa,kasa - wydane 105 baniek, przychod 81. Wiesz dlaczego INTELIGIENCIE? bo ludzie ktorzy uwazaja ten film za kultowy nie poszli na nowa wersje. Wracaj do awengers...

ghostforfun

Eee, to do mnie bylo?

jasiu15

Tak filmowiczu i blagam nie komentuj, wyrazilem swoje zdanie a twoja odp mnie nie interesuje

ghostforfun

No to chyba przeczytales wypowiedz kogos innego i kliknales na mnie, bo nie ma sensu to co mi napisales :)

ocenił(a) film na 6
ghostforfun

To nie jest nowa wersja, tzn to nie jest ten sam scenariusz tylko z innymi aktorami. To jest calkiem inna opowiesc z innymi postaciami.

ocenił(a) film na 6
ghostforfun

a nie sorry ..postacie sa te same.

jasiu15

.......

użytkownik usunięty
confused_bastard

Ja też się zgadzam. Niech se rimejkuja Transformersy przygłupy.

haahaahhaaahhaha tak jest,tak jest

ocenił(a) film na 5
confused_bastard

a niech se robią, w tym przypadku nie wykreśla to pierwowzoru i zawsze można ponownie po niego sięgnąć bez względu na nową wersję filmu, który przyciągnie młodsze pokolenie.

lenyiwc

słaby film, stary film, przy obecnych możliwościach techniki i popularności sportów ekstremalnych oczywiście, że warto stworzyć coś nowego. Fabuła będzie miała drugorzędne znaczenie, tak jak w przypadku oryginału, który sory, ale w wielu miejscach nie posiadał za grosz sensu, do tego beznadziejna nienaturalna gra Keanu Reevesa mocno psuła oglądanie.

ocenił(a) film na 7
soledad

Jednego nie powtórzysz : Klimatu i braku poprawności politycznej !!!

ocenił(a) film na 8
lenyiwc

Ciekawy jestem remake,ale nikłe szanse aby pobił jeden z moich ulubionych filmów młodości

lenyiwc

Amen, jak tylko sie dowiedzialem to krew mnie zalala. Patrick S przewraca sie w grobie

ocenił(a) film na 3
ghostforfun

Nie widziałem, ale podobno lipa straszna... poczekam na torrenty ;)

ocenił(a) film na 6
kwapinsky

Byłam na tym wczoraj. Poczekaj na torrenty :) Fabuła to kiszka. Przyznam, że słabo kojarzę pierwowzór, ale oglądając "Point break" miałam nieodparte wrażenie, że oglądam "Szybkich i wściekłych" tylko w wersji sportów ekstremalnych i dużo płytszy. Film jakby żywcem zerżnięty (podobno Core był twórcą zdjęć do "Szybkich", więc to wszystko tłumaczy :)), ale brakowało mi klimatu braterstwa, sama idea tego co robili kompletnie mi się nie kleiła i nie kupowałam tego, dialogi płytkie (typu "Czego szukasz", "Ważne czego ty szukasz itp" :) Jedynym plusem filmu są widoki i ujęcia oraz spora dawka sportów ekstremalnych i to ratowało cały film. Na szczęście jest ich więcej niż dialogów i całej tej fabuły, więc można było przetrwać :)

ocenił(a) film na 3
kluseczki

dzieki za odpowiedz :-)

ocenił(a) film na 6
lenyiwc

coś w tym jest. Też uważam że od pewnych filmów "wara!". Ale wiadomo o co chodzi - o kasę!

lenyiwc

Nie! No, nie zgadzam się! Po kiego ch... robić remake czegoś, co ma klasę, klimat, tajemnicę i mnóstwo innych zalet?!

lenyiwc

Pff bez przesady a co to jest jakis cud ze tego sie nie rusza? Dla mnie ta nowa czesc byla duzo lepsza.. dobrze ze ja zrobili

ocenił(a) film na 3
Lilly878

Tak, jest to cud w swoim gatunku. No i zapomniałaś o Patricku Swayze, bez niego to już nie to. Dziwię się też, że wolisz nową część, ale cóż tak bywa ....

ocenił(a) film na 7
lenyiwc

Ja w roli Utah chciałbym zobaczyć Conora Mcgregora :P

lenyiwc

Dokładnie. Poprawiać można coś co tej poprawy wymaga.
W innym wypadku to jedynie cyniczne odcinanie kuponów i tanie żerowanie na tytule.

ocenił(a) film na 6
lenyiwc

Film realizacją pozostawia wiele do życzenia, ale nie jest zły. "Na fali" z P. Swayze oglądałem kilka razy, ale kiedy to było...Oglądając ten film nawet nie sądziłem, że to remake tamtego. I szczerze powiedziawszy też nie rozumiem po co autorzy to zrobili. Film sam w sobie ma potencjał i mimo wszystko różni się znacząco - moim zdaniem od oryginału i mógłby spokojnie być bytem samym w sobie gdyby nie postacie o identycznych nazwiskach, bo szczerze powiedziawszy to jak dla mnie tylko w tym aspekcie filmy były podobne.

lenyiwc

Dokładnie. To jest kult.

lenyiwc

Jeśli remake jest dobry, to czemu nie. Gorzej jak wyjdzie słabizna. Jest wiele filmów kultowych, o których ludzie nawet nie wiedzą, że są remakami. Teraz chcą zrobić nowego Człowieka z blizną i ludzie się burzą, że to film kultowy i nie powinno się go tykać, a mało kto wie, że ten tytuł sam w sobie już jest remakiem filmu z 1932 roku (czyli bez remaku nie byłoby jednej z najlepszych ról Pacino). Oczywiście też wolałabym, by próbowano realizować nowe scenariusze, zamiast skupiać się na prequelach, sequelach i remakach, ale ogólnie remaki mi nie przeszkadzają, dopóki są zrealizowane porządnie.

Hydeist

A jak są zrealizowane źle to co Ci to przeszkadza? Przecież nie musisz oglądać. A nawet jak obejrzysz i będzie zły to co w tym złego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones