PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663735}

Pojmani

The Captive
6,1 14 521
ocen
6,1 10 1 14521
4,2 6
ocen krytyków
Pojmani
powrót do forum filmu Pojmani

Po co golili jak wziął im telefon. Po co brał telefon? Mogli go zabić, albo złapać i zabrać telefon. Czemu chciał żeby zanim jechali (bezsens). Przecież powinno mu zależeć na ich powrocie do miejsca gdzie jest Cass. Debilizm!!!

ocenił(a) film na 7
h3b4n

On nie chciał żeby za nim jechali, po drugie to on liczył na to że Policja szybko zareaguje i ich złapie.
Końcówka niestety idiotyczna - masz rację. Nie wiadomo kogo on w końcu przypominał temu policjantowi, po co w końcu porwali tą małą. Wreszcie o co chodziło z tym wierszykiem o łyżwach i sztuczkami w dniu porwania ?

ocenił(a) film na 7
Ashganka

Cytat: „Nie wiadomo ..., po co w końcu porwali tą małą”.

Sory ale jak nie rozumiesz tak prostej kwestii to nie zabieraj się za oglądanie filmów dla dorosłych i lepiej nadal oglądaj kreskówki.

Masakra

ocenił(a) film na 7
mariuszkow

Idź już

ocenił(a) film na 8
Ashganka

A po co pedofil porywa dziecko? Rzeczywiście, wielka niewiadoma...

ocenił(a) film na 7
byou

Chyba różne filmy oglądaliśmy jeżeli uważasz że porwanie sprowadzało się tylko do pedofilii ;)

ocenił(a) film na 7
Ashganka

Wydaje mi się że ten policjant sam osobiście miał podobne przejścia i to ze swoim ojcem, był wyjątkowo nieufny wobec ojca dziewczynki, podczas przesłuchania w sprawie pracy, jak go koleżanka przycisnęła "chcesz ich zabić zakopać?" to odpowiedział chcę ich zatrzymać/powstrzymać, to są moje teorie na świeżo po obejrzeniu...
Co do pytania po co porwali dziewczynkę: szajka pedofilska która ponadto posługiwała się swoimi ofiarami do pozyskiwania zaufania kolejnych dzieci, krąg był szeroki i dobrze zorganizowany, wg mnie bardzo dobrze to było przedstawione. Motyw z podglądaniem matki, no cóż, pan z wąsikiem był dosyć odjechany widocznie nie tylko na samo wykorzystywanie seksualne.

ocenił(a) film na 6
Ashganka

Wydawałoby się, że ktoś kto ocenił film na "dobry",zrozumiał go na tyle dobrze, aby wystawić tak zacną ocenę...Nic bardziej mylnego jak się okazuje.

ocenił(a) film na 7
Bokciu

Wydawało by się, że tego typu filmy oglądają ludzie, którzy zastanawiają się nad tym co nie zostanie im podane jak kawa na ławę. Nic bardziej mylnego :)

ocenił(a) film na 6
Ashganka

Tego Typu filmy oglądają różni ludzie, natomiast dla kogo wszelkie kwestie będą zrozumiałe, a dla kogo będzie on stanowił zagadkę i powód do wielu pytań - to już inna sprawa. :)

ocenił(a) film na 7
Ashganka

Krecili w piwnicy film "Piotrus Pan na haku Kapitana" i potrzebowali dzwoneczka ...

ocenił(a) film na 8
Ashganka

Akurat po co porwał tą małą było w filmie wyjaśnione. Nie było w tym filmie nic skomplikowanego.

ocenił(a) film na 6
Ashganka

Serio? :D

ocenił(a) film na 8
Ashganka

Przepraszam, ale aż mi cię żal czytając to co piszesz na temat filmu. Może obejrzyj jeszcze raz ?

ocenił(a) film na 6
h3b4n

Matko i córko...nie oglądaj więcej tak skomplikowanych filmów - nie będziesz musiał zdawać tak banalnych pytań.

h3b4n

Hej, mam pytanie do Osób, ktorym film się podobal. Zaintrygował mnie, ale oglądałam kiedyś "The Missing" na AleKino i końcówka była dla mnie okropna i strasznie przytłaczajaca. Dużo osób tu na forum pisze o zakończeniu psującym film, stąd moje pytanie czy warto ogladać mimo tego "bezsensownego" zakończenia czy pozostaje jakiß niedosyt, niesmak? Nie chodzi o dobre/zle zakończenie tylko takie, które czyni caly film pozbawionym sensu.

ocenił(a) film na 5
mala.lwica

Zapoczątkowałem ten temat, ale całkowicie nie pamiętam o co mi chodziło, bo nie pamiętam filmu. Jeśli tak się zbulwersowałem, to pewnie film był fajny do pewnego momentu i go zniszczyli. A jeśli mimo to dałem 5/10, a nie dużo mniej, to coś musiał mieć w sobie. Możesz tu napisać potem jak wrażenia :)

ocenił(a) film na 8
mala.lwica

Oczywiście, że warto zobaczyć ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones