PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663735}

Pojmani

The Captive
6,1 14 521
ocen
6,1 10 1 14521
4,2 6
ocen krytyków
Pojmani
powrót do forum filmu Pojmani

Zachowanie matki.

ocenił(a) film na 6

Was też denerwowało traktowanie ojca przez matkę? Rozumiem, że mogła być zła na męża, że nie upilnował dziecka i być na niego zła przez jakiś czas po porwaniu - kilka dni, tygodni lub miesięcy, ale wściekać się na niego aż 8 lat? No bez przesady.
Tina traktowała go podle, krzyczała na niego, wyzywała go a Matthew to cierpliwie znosił i nie próbował się bronić bo czuł się winny. A przecież on też cierpiał, na dodatek żona, którą kochał odpychała go, policja obwiniała o udział w zniknięciu córki, swoją drogą zachowanie policji w filmie było bardzo denerwujące. Zwłaszcza Jeffrey'a w stosunku do ojca.
A na koniec córka się odnalazła i nasza rodzinka znowu się przytula, jest razem i wszystko będzie ok. Pytanie czy Matthew zapomni o tym jak żona traktowała go jak śmiecia przez wiele lat. No chyba, że zdecyduje się zostać z matką dla dobra córki.
Ja bym na jego miejscu rozwiódł się z taką kobietą, zabrał córkę i wyjechał z tego miasteczka.

bartu1986

Całkowicie się zgadzam, to tylko jeden z wielu czynników, które wpłynęły na moją słabą ocenę filmu. Dziewczynka miała już 10 lat, bez przesady, żeby ojciec nie mógł jej zostawić na 5 minut w aucie, czy do toalety też miał ją ze sobą zabierać? Porwanie nie było absolutnie jego winą, a całe zachowanie matki w tym filmie (nie tylko traktowanie Matthew) sprawiało, że miałam ochotę punch her in the face.

ocenił(a) film na 7
Fatal1ty

Punch her in the face?To polskie forum, wiec mow po polsku cebulaku Ty.Zawsze mnie zastanawia czemu polskie cebule nie wtracaja np ruskich slow.Mozesz cos podpowiedziec cebulaku?

pmx525

Dziękuję, że poświęciłeś swój bezcenny czas, tylko po to, aby skomentować nawet nie film, lecz tylko moją wypowiedź! Made my day ceburaku:D

ocenił(a) film na 5
Fatal1ty

Mam pytanie, co do końcówki. Pani policjant przeżyła w tym vanie czy nie?

ocenił(a) film na 6
mtmonika

Jest wyraźna scena jak ją znajdują ekipy policyjne, tylko czy żywą, to co do tego pewności już nie ma, bo się bohaterka nie rusza wcale i jest skulona przy ścianie, więc temat raczej niezamknięty.

ocenił(a) film na 9
ZSGifMan

Skrzywiła się gdy oślepiło ją światło, poruszyła ręką i widać, że oddycha. Żyła.

ocenił(a) film na 1
mtmonika

Przeciez sie ruszala jak ja znalezli

ocenił(a) film na 7
kaaos

Nie ruszała się wcale, tylko oddychała patrząc się przed siebie. Jedynie gdy policja otwierała drzwi przesuwne to poruszyła całym autem. Wczoraj oglądałem.

ocenił(a) film na 1
walus1981

Oddychala wiec sie poruszala...

ocenił(a) film na 7
kaaos

W sumie racja. Tylko jak widać po reakcjach trzeba uważnie patrzeć by to wychwycić.

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 7
Fatal1ty

To jest bot. Zauważ, że nie używa polskich znaków, a Ciebie poucza na temat języka. Kpina.

ocenił(a) film na 8
bartu1986

Mnie bardziej denerwowało, że matka regularnie znajdowała celowo podłożone artefakty, a policja się o tym dowiedziała kwadrans przed końcem filmu. Cały ten czas matka nie raczyła nikogo o tym poinformować, bidulka jedna... Zajmowała się wyłącznie swoimi własnymi przeżyciami, nikim i niczym innym. A przecież już po drugim przedmiocie było jasne, że nie jest to przypadek - a policja zaraz by mogła spenetrować hotel. No, ale nie byłoby całej "intrygi"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones