PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723674}

Pokémon: Diancie i Kokon Zniszczenia

Gekijōban Poketto Monsutā Ekkusu Wai Hakai no Mayu to Dianshī
5,9 413
ocen
5,9 10 1 413
Pokémon: Diancie i Kokon Zniszczenia
powrót do forum filmu Pokémon: Diancie i Kokon Zniszczenia

trwal jedynie 65 min no plus napisy jeszcze iles tam min dodatkowo, ale ogolnie glowne pokemony byly slabe i nieciekawe, 4/10. bardzo slabo im to wyszlo jakby ta czesc byla wymuszona.

ocenił(a) film na 7
herkules5_56

Weź pod uwagę, że Cartoon Network powycinał sporo scen, żeby film zmieścił się w ramówce, poszło prawie 10 minut. Dodatkowo 15 minut trwa krótkometrażówka z Pikachu i Klefkim i masz 1.5 godziny. Same Pokémony były ciekawie dobrane - Diancie mogła być wkurzająca, a nie była i wiele razy uwalniała się sama. Xerneas i Yveltal mogliby mieć większe role, ale na pewno nie określiłbym ich jako nieciekawych. Ogólnie film stał poziomem wyżej od tych z ery BW, więc w moim mniemaniu zasłużył na wyższą ocenę.

ocenił(a) film na 4
herkules5_56

Dopisuję się: oglądałeś poucinany film, do tego kiepsko poucinany. Polecam obejrzeć tą dłuższą wersję - lepiej to wygląda, chociaż to i tak nie zmienia faktu, że film jest średni tak czy siak.

ocenił(a) film na 3
herkules5_56

Nie wiem czy film pucinany czy nie ale oceniam to co oglądałem a wg mnie film jako film był marny. Chyba jeden z najgorszych w historii. Fabula nudna, bohaterowie slabo zarysowani. Szkoda czasu 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones