PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775769}

Pokémon Detektyw Pikachu

Pokémon Detective Pikachu
6,4 50 905
ocen
6,4 10 1 50905
5,8 14
ocen krytyków
Pokémon Detektyw Pikachu
powrót do forum filmu Pokémon Detektyw Pikachu

Oby to leciało w kinach z napisami. O ile w ogole będzie w Polskich kinach...

ocenił(a) film na 8
Nes_s

Wysoko budżetowy film o Pokemonach od Warner Bros? Oczywiście, że bd leciało i to w 4 wariacjach (bo oczywiście musi być w 3D).
A ile razy z napisami (stawiam z 1 lub 2 seanse dziennie) okaże się prawdopodobnie w maju (na innych stronach znalazłem informacje o światowej premierze) kiedy film wyjdzie.

ocenił(a) film na 7
Nes_s

Że będzie w kinie u nas to jest pewne na 1000 % :) Ale błagam... żeby był ten 1 seans z napisami.. co niestety nie jest już takie oczywiste.
Nowe Jumanji chociaż aktorskie, było tylko z dubbingiem. Masakra.
Jeżeli wyjdzie choć jeden seans z napisami to otwieram szampana ;)
Obyśmy mogli się cieszyć oryginałem w wykonaniu Reynoldsa

bloody_slayer

Lego Batman też był niemal wyłącznie w dubbingu dostępny, te same wytwórnie, ale nadzieja się tli ;P
swoją drogą wątpiłem w taką produkcję, ale po obejrzeniu zwiastuna uważam, że całkiem całkiem te widoki ;]

ocenił(a) film na 7
bloody_slayer

Fantastyczne zwierzęta Zbrodnie Grindelwalda Helios z dubbingiem...

Ale myślę że seanse z napisami będą. To jest Warner Bros nie disney...

ocenił(a) film na 7
Nes_s

U nas 10 maja 2019... No to będzie niezłe starcie Avengers vs pokemony

ZgredekGroot

Albo najpierw ludzie pójdą na Pokemony żeby psychicznie przygotować się na Infinity War 2 albo zrobią w drugą stronę - najpierw IW2, wyjdą załamani i z depresją więc na poprawę humoru Pokemony :D

ocenił(a) film na 7
isabell_fw

Avengers i tak będzie prędzej chyba 1.05 w polsce więc chyba Avengers

ocenił(a) film na 7
Nes_s

Kocham dubbing !

Nes_s

Jestem prawie pewien, że będzie z napisami. Polskie zwiastuny promocyjne są w takiej wersji więc można się tym sugerować

Dominik2OO1

Na pewno będzie do wyboru między Dubbingiem a napisami

ocenił(a) film na 7
Dominik2OO1

U mnie w kinie jest już w zapowiedziach i podany z dubbingiem tylko. :(

ocenił(a) film na 8
Nes_s

Niestety
"Pokémon: Detektyw Pikachu (Pokémon Detective Pikachu; 2019) będzie dystrybuowany w wersji z polskim dubbingiem. Potwierdzenie tej informacji otrzymaliśmy od Warner Bros."
Dostaniemy Boberka, Adamczyka, albo innego dennego aktorzynę, który zamiast porządnie dubbingować, będzie czytać jak audiobooka.

ocenił(a) film na 7
Shadow_5

Ważne żeby dali w kinach możliwość wyboru miedzy napisami a dubbingiem.

ocenił(a) film na 6
Nes_s

oj tak, boje sie, że Nasi inteligetni inaczej dystrybutorzy pomyślą i będzie opcja do wyboru z napisami, polski dubbing zniszczy ten film

ocenił(a) film na 8
Nes_s

Obstawiam, że nasz kochany dystrybutor zrobi albo tylko dubbing, bo pokemony = dzieci, albo napisy będą w kilku kinach i do tego w godzinach jak ludzie są w pracy.

ocenił(a) film na 7
Shadow_5

Szkoda, że nie pomyślą, że osoby oglądające pierwsze pokemony teraz są dorosłe :/ Mam nadzieję, że będą te napisy do wyboru, a nie jak np. ,,Christopher Robin '' albo nowe ,,Jumanji'', że tylko dubbing.

ocenił(a) film na 8
Nes_s

Jakby dystrybutorem był UiP to mógłbym ślepo obstawiać, że będzie tylko dubbing, ale że tutaj jest Warner Bros Polska, więc mam jeszcze nadzieję. Szkoda, że dystrybutorzy nie widzą, że tracą dużą ilość widowni zabierając wybór. Przez ten kretyński dubbing nie poszedłem do kina już na kilka filmów. Skoro dystrybutor mnie nie szanuje, to ja nie będę mu dawał swoich pieniędzy i wolę obejrzeć później pirata niż słuchać naszych, pożal się boże, "aktorów" dubbingowych.

Shadow_5

Robię to samo. I nawet nie chodzi o to, że nasi aktorzy są słabi, po prostu jak widzę Jacka Blacka, to chcę też słyszeć jego. Nie kogoś innego.

ocenił(a) film na 7
Nes_s

Coś słabe te szanse na seanse z napisami. :/

ocenił(a) film na 7
Fiflaq

Wiem. Właśnie się załamałam, bo u mnie w kinie jest już na stronie kina w zapowiedziach i tylko dubbing jest podany :(

ocenił(a) film na 7
Nes_s

Na stronie Helios w zapowiedziach jest już dodana wersja z napisami.

ocenił(a) film na 5
Nes_s

Oczywiście, że taki film będzie puszczany w polskich kinach z napisami. Kwestia tylko czy twoje kino udostępni taką wersję filmu. Ja nie mam takich obaw. Jeszcze nie spotkałam się z czymś takim, żeby kino do którego chodzę zmuszało mnie do obejrzenia filmu z dubbingiem.

ocenił(a) film na 7
Rouge_fw

Niestety u mnie już nie raz tak było, ze był tylko dubbing i teraz tez już widzę w zapowiedziach tego Pikachu, ze będzie tylko z dubbingiem :c

ocenił(a) film na 7
Nes_s

Będzie, ale u mnie nie. Na szczęście będę się cieszyć już jutro, ponieważ mój brat prosto z Chicago ma mi wysłać super wersję, którą dostał od szefa dla całej mojej rodziny.

Nes_s

słabo to widzę, u mnie dwie sieci kinowe i tylko dubbing

marckoza

W moim mieście w Cinema City jest wersja z napisami :)

ocenił(a) film na 7
marckoza

Zwykle filmy "familijne" tego typu w mniejszych miastach wychodzą tylko z dubbingiem. Ja na szczęście mam do wyboru największe sieci Cinema City wiec nie muszę się martwić dostepną wersją oryginalną z napisami.
Ale niestety strasznie słabe jest to, że jeśli ktoś nie ma możliwości dotarcia do większego kina w wiekszym mieście, to prawdopodobnie będzie mógł mieć tylko dubbing

ocenił(a) film na 7
Nes_s

ja już po :) Przedpremiera, oczywiście w oryginale. Jest dobrze. Warto iść i zachwycić się tymi ślicznymi Pokemonami. A to jak zrobiony jest Pikachu to jest poezja :) Jeśli ktoś chce więcej o pierwszych wrażeniach po filmie, napisałam trochę tutaj:
https://www.filmweb.pl/film/Pok%C3%A9mon%3A+Detektyw+Pikachu-2019-775769/discuss ion/Solidny+film%2C+Pikachu+przes%C5%82odki%2C+Reynolds+%C5%9Bwietny,3088918
Ten film miał wielki potencjał, żeby wywalić się na ryj z całą mocą i zniszczyć piękne wspomnienia z dzieciństwa wielu osób. A jednak udało im się zrobić naprawdę dobry film. Żyjemy w pięknych czasach, jeszcze parę lat temu te pokemony nie mogłyby wyglądać tak ślicznie jak teraz. Aż strach pomyśleć jaka technika wejdzie za następne kilka lat

ocenił(a) film na 7
bloody_slayer

Teraz jeszcze bardziej nie mogę się doczekać tego filmu. :)

Nes_s

Heh... Oglądałem wersję z napisami (sam) i z dubbingiem (z żoną) i powiem jedno. Dubbing zabija przyjemność z oglądania. Za każdym razem jak słyszałem Pikachu to od razu słyszałem Stuhra.

ocenił(a) film na 6
BruceD

No ten dubbing to robienie sztucznych etatów na siłę. Większości się nie podoba, a i tak to będą propagować, bo to kasa dla Czarnogłowych. Nikt nic na to nie poradzi.

dzenero

Zgadzam się z niemal wszystkim. Z ostatnim zdaniem się nie zgadzam. Wciaz chce wierzyc, ze glos widza jednak jest najwazniejszy. Dlatego im częściej i więcej będziemy o tym mówić, tym szybciej efekt przyjdzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones