PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463050}

Pokój śmierci

The Killing Room
5,8 7 896
ocen
5,8 10 1 7896
Pokój śmierci
powrót do forum filmu Pokój śmierci

kurde blaszka 5,8? Film jest warty dużo więcej!!!

sajtafari

dokładnie masz rację, dla mnie, przezayebisty film, naprawdę mnie ruszył, niesamowita gra aktorska nie wspomnę o grze na uczuciach i ludzkiej empatii, ocena zdecydowanie zaniżona :)

ocenił(a) film na 7
sajtafari

dałbym filmowi więcej gdyby nie stereotypy w nim eksponowane do tego stopnia...

acz sam finał przesłania stereotypizację postaci.

finał - 9 ale film jak dla mnie zbyt nadmuchany jak na to co ja z niego odbieram.

ocenił(a) film na 9
ArchieIl

w tym filmie jest dużo wątków

ocenił(a) film na 7
sajtafari

dużo to dużo powiedziane.

w zasadzie wątek jest jeden tylko perspektyw kilka.

samo dorastanie postaci momentami jest ciekawe ale nawiązania do rzeczywistości na poziomie jakiegoś szmatławca.

biedna babka z moralnymi dylematami kontra
czarny, bandzior i allah...
bardziej komiczne niż sugestywne

ocenił(a) film na 9
ArchieIl

umówimy się na piwko to pogadamy:)

ocenił(a) film na 7
sajtafari

specjalnie dla takich jak Ty znalazłem sobie piwo radler lemonkowe. :-)

wcześniej było karmi karmelowe ale kobiety mi ukradły.

ocenił(a) film na 9
ArchieIl

zdrówko!!!
i majowy uikent:) można w nocy na kompie posiedzieć:)

ocenił(a) film na 7
ArchieIl

oj dawno nie spotkałem i pomyliłem.

to było Karmi kawowe :-)

ocenił(a) film na 9
ArchieIl

ostatnio mało piszę na filmłebie - mało filmów, klasykę scifi chyba całą zobaczyłam. polecam Orphan Black, I tym oto sposobem życzę dobra wszelakiego i logout:)

ocenił(a) film na 7
sajtafari

na WP idzie.

Czekam na ostatni sezon.
Chyba jeszcze nie ma go dostępnego nigdzie.

ocenił(a) film na 9
ArchieIl

nie baudzo - ma byc premiera w czerwcu

ocenił(a) film na 7
sajtafari

pamietałem, że jakoś niedługo ale miałem na vod rok temu i nie śledzę dokładnie postępów.

mam nadzieję, że będzie całość na vod bo tv mnie głównie nudzi.

ocenił(a) film na 9
ArchieIl

btw - jeden z ciekawszych filmów

ocenił(a) film na 5
sajtafari

I tu się mylisz. W dziedzinie sztuki (głównie, ale nie tylko) nie istnieje coś takiego jak adekwatność ocen do jakości. Z tego prostego powodu, że jakość ma tu wymiar przede wszystkim estetyczny, odwołujący się do naszego poczucia piękna. A to jest subiektywne odczucie. Oczywiście, dochodzą tu elementy poznawcze i "wyrobienie oglądacza". Poza tym zwracam uwagę na różne elementy filmu; niektórzy patrzą głównie na akcję, inni na tzw. klimat, jeszcze inni na grę aktorską, scenariusz, itd., więc jak tu stwierdzić, że film jest wart wyższej oceny? Dla mnie "Pokój śmierci" jest bardzo przeciętną produkcją, a jego walor poznawczy jest bliski zeru, ponieważ KAŻDY taki eksperyment jest bezsensowny, a to dlatego że kogoś bystrego wiadomą rzeczą jest, jak ludzi się zachowują w grupie. Nawet na przyjęciu urodzinowym i studniówce to wychodzi na jaw.

ocenił(a) film na 5
Krzypur

No chociaż jeden mądrze prawiący o oczywistościach :)
Sam się zastanawiam, po cholerę dałem aż 5/10? To jest po prostu bardzo, ale to bardzo niezaskakujące, zwyczajnie przeciętne.

ocenił(a) film na 10
Krzypur

Tu nie chodzi jak ludzie zachowują się w grupie, tylko o nawiązanie do tajnych eksperymentów USA. Poczytaj o MK-Ultra to będziesz wiedzieć o co chodzi...

ocenił(a) film na 8
Krzypur

Odkop. Gdybyś oglądał uważnie to byś wiedział, że dyrektor od samego początku wiedział jak to się zakończ i kto "wygra", ale mimo wszystko to wszystko musiało się wydarzyć, bo gdyby się to nie wydarzyło to chłopak by nie wiedział, że jest w stanie się poświęcić i że film dotyczył programowania zachowania, a nie badania jak ktoś się zachowa, na końcu filmu "wygrany" trafia do kolejnej grupy i zabawa zaczyna się od nowa aż znaleźliby żołnierza idealnego, który nie tylko się poświęca dla tych co poznał, ale i też taki który wykona rozkazy bez pytań.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones