PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624892}
7,4 154 772
oceny
7,4 10 1 154772
6,6 37
ocen krytyków
Pokłosie
powrót do forum filmu Pokłosie

Do ludzi to przemawia. Tylko czy do żydów także?

https://www.youtube.com/watch?v=6xsGoq0yCUE

skarbekzgor

Świadomość prawdy w niczym Polakom nie pomoże. Polacy wolą zresztą tandetne kabarety i komunistyczne TVN. Nie pójdą na wybory nawet kiedy im za kołnierz nasr.ją.

JosephG

"Wojciech Cejrowski, którego programy emituje TVN Style, w wywiadzie nazwał TVN "TW - tajnymi współpracownikami komunistów" - donosi press.pl.

Portal powołuje się na wywiad w "Dzienniku Bałtyckim", w którym Cejrowski, zapytany, czy jego zwolennicy nie mają problemu z tym, że współpracuje z TVN, stwierdził: "Kiedy moi ludzie zarzucają mi, że idę do 'wrażego' TVN-u, odpowiadam, że wybór mamy dziś trochę jak za komuny". "TVP to komuniści. TVN to TW, tajni współpracownicy komunistów, kapusie, donosiciele. A Polsat to tajne służby, goście o 17 paszportach i 18 nazwiskach" - dodał."

skarbekzgor

Bo dla ciebie Żydzi to nie ludzie? Nie krepuj się, wypowiedz się od serduszka.

zweistein

Skąd ta wrogość? Wytłumacz nam, bo jak widzę stawiasz się w roli żydowskiego eksperta, dlaczego żydzi wyznają tak antyspołeczną religię? Faktycznie jest tam określone, że własnego życia nie można oddać za życie innej osoby?

skarbekzgor

Wracając do mojego pytania, bo nie odpowiedziałeś (zazwyczaj jest podobnie, prawda?)
Skoro "do ludzi to przemawia. Tylko czy do żydów także?" - czy dla ciebie Żydzi to nie ludzie?
Tak od słowiańskiego, szczerego serca. Co ci podpowiada?

zweistein

Ty mi wytłumacz, bo jak widzę stawiasz się w roli żydowskiego eksperta. Dlaczego sądzisz, że jakoby "Żydzi to nie ludzie"?

skarbekzgor

Wskaż konkretnie miejsce (zacytuj, tak jak lubisz) - gdzie twierdzę, że Żydzi nie są ludźmi? ;) Znowu nie do wykonania, więc po co pchasz paluszki miedzy drzwi, piotrusiu?
Jeśli twoje są słowa "skoro "do ludzi to przemawia. Tylko czy do żydów także?" - jaki jest ich sens inny niż wątpienie (twoje - nie moje przecież) w człowieczeństwo Żydów?

zweistein

Myślę, że wynika to z żydowskiego rasizmu. Żydzi dzielą ludzi na żydów i nie-żydów czyli gojów.

siklawa

To wynika z żydowskiego talmudu.

strongoral

Jesteś pewien, że z Talmudu wynika, że Żydzi nie są ludźmi?

zweistein

Dlaczego uważasz, że żydzi to nie są ludzie? Podziel się swoimi rewelacjami na ten temat. Faktycznie wynika to z Talmudu?

trolbet

Przecież niczego takiego nie napisałem. A co napisałem i co pytam? Wystarczy spojrzeć, ułatwię ci:
"Jesteś pewien, że z Talmudu wynika, że Żydzi nie są ludźmi?"

zweistein

Ty jesteś specjalistą, więc powiedz, czy z Talmudu wynika, że Żydzi nie są ludźmi?

trolbet

Przecież niczego takiego nie napisałem. A co napisałem i co pytam? Wystarczy spojrzeć wyżej.

zweistein

Z tego co wiem to tylko żydzi mają w Talmudzie status człowieka. Wszyscy inni to bydło.

siklawa

Czyli uważasz, że normy z Talmudu to twoje normy? Jesteś Żydem? Może Żydem a rebour?

siklawa

Czyli uważasz, że obowiązują cię zasady i normy zawarte w Talmudzie?
Dla ułatwienia: tak, nie, krótkie uzasadnienie.

zweistein

Dlaczego uważasz, że obowiązują mnie zasady i normy zawarte w Talmudzie? Nie czytałem Talmudu.

siklawa

Czyli uważasz, że obowiązują cię zasady i normy zawarte w Talmudzie?
Dla ułatwienia: tak, nie, krótkie uzasadnienie.

Spróbuj tym razem nie odpowiadać pytaniem na pytanie. wiesz... to takie... żydowskie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones