PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624892}
7,4 154 772
oceny
7,4 10 1 154772
6,6 37
ocen krytyków
Pokłosie
powrót do forum filmu Pokłosie

Co to było? Drewniana gra aktorska, beznadziejne,sztuczne dialogi.I nie chodzi mi o temat filmu,bo akurat gówno mnie obchodzi czy Polacy bili żyda,albo odwrotnie.Bo to było tak dawno że nie warto już ciągle o tym mówić,i lepiej myśleć o przyszłości.Chodzi mi o film jako film,totalny gniot gdzie sie nic kupy nie trzyma.Przyjeżdża z Ameryki nie wiadomo po co,chodzi w jednej koszuli,jakieś śmieszne bójki.W środku żyta żydowskie nagrobki(po co?)Gaszą pożar gałązkami,itp,itd.Taki badziew to tylko polaczki mogą wyprodukować,i za co ta ocena 7,5.Chaotyczny gniot,masa żenujących nieudolnych scen.No nie mam słów.

ocenił(a) film na 7
Matiasparviere70

Nie do końca rozumiem, co masz na myśli z tym że "nic sie kupy nie trzyma" bo nie wspominasz o tym w dalszej części wypowiedzi. Co do koszuli, ukradli mu walizkę. Nagrobki, w polu ponieważ je tam przeniósł, wynika z fabuły. Parę scen rzeczywiście, wypada niezbyt przekonująco. Mimo wszystko myślę że bardzo przesadzasz z tak ostrą krytyka, dodając jeszcze że takiego gniota tylko my mogliśmy wyprodukować. Stwardnienie niestety kompletnie dowodzi twojego słabego zorientowania i bardzo wąskich chwały horyzontów.

ocenił(a) film na 1
Miedziobrody_filmweb

Co do ostatniego zdania,to to samo moge powiedzieć o tobie

ocenił(a) film na 8
Matiasparviere70

Jeszcze chodzisz do gimnazjum ... bo zdecydowanie nie zrozumiałeś, o czym jest ten film:(
Zbyt trudna tematyka jak dla Ciebie, pooglądaj lepiej pokemony :)

ocenił(a) film na 1
marcello64

Nie,nie chodze do gimnazjum.Oceniam to co mi się podoba a co nie.Wolno mi.

ocenił(a) film na 1
marcello64

dokształć sie
https://www.youtube.com/watch?v=9qVUn3b4boQ

ocenił(a) film na 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones