PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37517}

Pokonaj najszybszego

Biker Boyz
6,7 7 376
ocen
6,7 10 1 7376
Pokonaj najszybszego
powrót do forum filmu Pokonaj najszybszego

Gniot.

ocenił(a) film na 2

Zero fabuły, zero gry aktorskiej, szokujące "Luke- I'm your father" które przewidziałem po 20
minutach oglądania filmu...
Jednym słowem, film skierowany do posiadaczy skuterów, którzy w przyszłości marzą o
posiadaniu motora.

ocenił(a) film na 3
hamm3rfall

Odnośnie fabuły - zgadzam się. Jest bliska statusu wybrakowanej próżni. Jednak klimat motocyklowych szaleństw w środku miejskiej dżungli pozwolił mi obejrzeć ten film do końca. Przynajmniej ten jeden raz.

hamm3rfall

Zgadzam się w 100%. Film obejrzałem w całości ale co chwilę przewijałem do przodu. Gdybym wcześniej wiedział, że w jednej z ról genialny Kid Rock to nawet bym się za to nie wziął. Po prostu mielizna :)

ocenił(a) film na 4
seawater

Też co chwile przewijałam do przodu...
Ale nie wiem, czemu narzekasz na Kida, zbyt wielkiej roli do zagrania nie miał, a grał jak na mój gust bardzo dobrze. Nie mam jednak porównania, nie kojarzę go z innych ról.

ocenił(a) film na 4
hamm3rfall

Ja ogólnie bardzo łagodnie oceniam filmy, a motocykle lubię, ale się na nich nie znam.
Fabuła była gniotna, to prawda, z porównaniem do "Luke- I'm your father" też się zgadzam, jednak mnie zaskoczyła. Może dlatego, że byłam przyzwyczajona do "Szybkich i wściekłych", gdzie takie sensacje nie występują.
Jednego jestem pewna - to nie był dobry film i postaram się go na przyszłość omijać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones