PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37517}

Pokonaj najszybszego

Biker Boyz
6,7 7 374
oceny
6,7 10 1 7374
Pokonaj najszybszego
powrót do forum filmu Pokonaj najszybszego

lipa

użytkownik usunięty

obejrzalem ten film zachecony pozytywnymi komentarzami na tym forum, ostrzegam, to film dla przedszkolakow

odp:
Moze nie dla przedszkolaków :D, ale napewno dla ludzi pozbawionych krytycyzmu - niedociągniecia dostrzegalne na kazdym kroku; malo akcji (jeśli to ten gatunek filmu - a tak podaje dystrybutor), a jeśli darmat - to zbyt infantylny i naciągany !! Jednym słowem chyba jednak "lipa" :D

użytkownik usunięty

LIPA jakich mało
Jak napisał simao film dla przedszkolaków, Sam jezdze na motorku (XX) i jak widziałem tego palanta na tym sradzie który jechał w kasku czoperowym na wyścigu to śmiechu miałem co niemiara, całkowity brak wyobrazni tworcy tego filmu nie mieli bladego pojęcia o jezdzie na motocyklu, jedyny kto mógłby się zbliżyć do 300 km /h z takim daszkiem na kasku to chyba PUDZIANOWSKI (mistrz strong men) ale i tak musiłby sie pochylić a nie jechać jak na czoperku z wyprostowaną głową <<ROTFL>> A drugi osioł z włosami do ramion bez kasku, żałosne, mnie bardziej powiewają krótsze włosy jak jade na rowerze a on sie scigał z gościem ale fryzurka jak od leonarda w tytaniku, inna sprawa twardziel na mostku staną XX i załozył rece po komendzie start, ruszył po 4 sekundach a po tych 4 sekundach ma straty okolo 150m nie do odrobienia na kilkuset metrowym moscie a juz napewno nie motorem który jest wolniejszy. PIerwsze miejsce otrzymuje ostatnia scena z wyścigiem po szutrowej drodze motocyklami po 170 KM, ludzie przeciez to nie Hołowczyc w celice tylko motor który na suchm asfalcie zrywa przyczepność do 3 biegu i 180 km/h. Pozatym tam przed startem było jakieś 400m jak ktoś sie dobrze przyglądał potrzeba na to okolo 12 sek oni jechali ze 2 min, oczywiście meta na bramie a oni 3 m za bramą sie ściskają i gratulują. Dla niezorientowanych do zatrzymania z 300km/h na suchej asfaltowej nawierzchni potrzeba okolo 300 metrów na szutrowej nie próbowałem ale pewnie z kilometr :DD. Ogółem film wykonany bez krzty wyobrazni, liczyłem tylko na to zeby oko nacieszyć ładnie odwalonymi motorkami ale takowych scen jak na lekarstwo, każdy motocyklista jeżdzący jakimkolwiek "plastikiem" wyśmieje ten film. Więcej pokazów umiejetności jazdy mozna zobaczyć na polskich ulicach niz w tym filmie, bo niestety ale odkręcić do końca na pasie startowym to kazdy ćwok potrafi i umiejętności tutaj nie mają nic wspólnego. DNO i tyle ośmieszenie motocyklistów. Jeżeli ktoś chce popatrzeć na umiejętnych motocyklistów to polecam fim ze świata motocykli, tam przynajmniej zaden z nich nie dostał miliona dolarów za wystep i wygląda to realnie. Film dla 10 latków oglądających predkościomierze na parkingach lub ludzi nie mających bladego pojęcia o motocyklach. DNO DNO DNO DNO DNO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones