PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690820}

Pokot

6,2 71 580
ocen
6,2 10 1 71580
5,3 40
ocen krytyków
Pokot
powrót do forum filmu Pokot

więc zapowiadają się ładne zdjęcia plenerowe w pięknych okolicach tej sudeckiej miejscowości

buasinski

W całej Kotlinie kłodzkiej poszukują statystów. Mieszkam tu w Kłodzku, książka była fantastyczna, mam nadzieję, że film również. Choć znam już moderce ;)

littillea

Zabija jeleń czy łoś?

perun_6

Nie :D ale nie chce spojlerować....

littillea

Aaaa ja już wiem bo mi zaspoilerowano :( tylko częściowo dało się to przewidzieć, znajoma nie czytała książki i była zaskoczona rozwiązaniem ;)

torinho

Jak czytałam książkę, to w sumie też się tego nie domyśliłam ;) to było dla mnie zbyt niewiarygodne.

ocenił(a) film na 7
littillea

Jak należy rozumieć zakończenie filmu, gdy po obiedzie Duszejko wychodzi na łąkę i znika? Może w książce było to jakoś sensowniej opisane?

torinho

A ja słyszałam, że wnikliwy czytelnik je przewidzi :)

ocenił(a) film na 7
buasinski

Oj ładna miejscowość z tyrolską zabudową

buasinski

Miejscowość mojego dzieciństwa, wracam tam do tej pory... Czekam na film! :-)

buasinski

Nie tylko...w Nowej rudzie też...

ocenił(a) film na 8
buasinski

Na zwiastunie wygląda to przezachęcająco, przypomina mi trochę rodzinne strony koło Mielnika.

Novakovsky

Jeśli Mielnik, to domyślam się, że pagórkowato? :)

buasinski

Sudeckiej, albo wręcz cudeckiej, jeśli jest tam cudnie. :)

buasinski

tam jest przepięknie! dlatego muszę zobaczyć ten film, a jest to kolejny polski film kręcony ostatnio w Kotlinie Kłodzkiej, po "Za niebieskimi drzwiami", który również polecam!

ocenił(a) film na 7
buasinski

Czy to miasteczko z tym tunelem, wąską uliczką biegnącą w dół to był Międzygórz? Chce się tam być :)

aga_piet

Międzygórze! E na końcu.
Nie tylko tam kręcono. W Bystrzycy Kłodzkiej. Tutaj jest jedyne w Europie Muzeum Filumenistyczne. Zabytkowe Hrabskie miasto.

ocenił(a) film na 7
Wasiliki

Dzięki! Potem doczytałam że Międzygórze, a nie Międzygórz - sorki. W Bystrzycy Kłodzkiej byłam - fajny klimat.

aga_piet

Co do tunelu to jest on w Nowej Rudzie. Właśnie szukałam jakiegoś zdjęcia i okazało się , że obok tego tunelu jest koło łowieckie. http://dolny-slask.org.pl/5585564,foto.html

buasinski

już dawno nie widziałem w polskim kinie tak pięknie pokazanej przyrody we wszystkich porach roku :)

ocenił(a) film na 7
wilczek91

zgadza się

ocenił(a) film na 7
buasinski

mega plenery, przyjemnie si e oglądało

buasinski

przyroda jest głównym bohaterem tego filmu, co jest przepięknie sfilomowane

ocenił(a) film na 7
buasinski

uwielbiam tamte strony :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones