PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305474}

Pokuta

Atonement
7,5 123 943
oceny
7,5 10 1 123943
6,8 26
ocen krytyków
Pokuta
powrót do forum filmu Pokuta

wiem ze to nie ma nic wspolnego z filmem ale jest na podstawie ksiazki kto wie gdzie moge kupic "POKUTE" Iana McEwana????????????? nigdzie nie moge znalezc, wszedzie zostaly wyprzedane. z gory dziekuje

Maximus_16

Ja również szukałam 'Pokuty' przez długi czas, a ponieważ druk został wstrzymany w żadnej księgarni dostać jej nie mogłam. Dopiero Allegro dało mi możliwość jej zakupienia (zapłaciłam za nią ponad 40 zł, pomimo że w normalnych warunkach kosztowałaby mniej więcej 15 zł). Dlatego radzę szukać właśnie tam.

Maximus_16

Ja też długo już szukam tej książki ale postanowiłam poczekać do premiery film wtedy napewno będzie w księgarniach.

ocenił(a) film na 7
Ewelinu

Ja też długo jej szukam i dalej nic z tego. Nawet w biblitece poluję, ale mają dwie sztuki i nigdy ich nie ma.Zgadzam się, że na pewno wznowią wydanie. Myślcie, że książka jest taka dobra jak o niej piszą??
Mam nadzieję.
Pozdrawiam

daga_7

Książka jest świetna, ale mimo wszystko radze zacząć ją czytać dopiero po obejrzeniu filmu, bo wiele dopowiada, np. historię wazonu, który zniszczył Robbie przy fonntanie, czy relacje jakie dokładnie łączyły Cecilię i Robbiego.

użytkownik usunięty
Miss_Nobody

Skoro dopowiada, to chyba lepiej czytać przed obejrzeniem ;).

Książka jest dobra, czy świetna.... według mnie nie.
Niecały rok temu kupiłam ją w Auchan w Wola Park na stoisku z wyprzedażami za 10 zł. Nie wiedziałam, że na jej podstawie będą kręcić film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones