PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305474}

Pokuta

Atonement
7,5 123 855
ocen
7,5 10 1 123855
6,8 25
ocen krytyków
Pokuta
powrót do forum filmu Pokuta

Uwielbiam ten film ponieważ jest bez happy endu tak jak zawsze jest w życiu.

ocenił(a) film na 9
hm_21

trochę tak jakby spoiler :D

Havey_Angel

-,- właśnie oglądam. Dziękuje.

paulina_pixi

To po co wchodzisz w trakcie oglądania w dyskusje.

ocenił(a) film na 9
hm_21

Nie rozumiem. Oceniasz film na 9, czyli "REWELACYJNY" dodajesz komentarz bez zaznaczenia okienka "spojler" i postanawiasz sp*e*d*lić przyjemność oglądania innym. Uwielbiam filmy typu "prawdziwe życie po prostu" - nie "poprostu"... ale Twój komentarz powinien zostać usunięty, a Ty razem z nim z filmwebu. A wiesz co jest najgorsze w tym wszystkim? Wiele ludzi, przegląda ofertę tv i odwiedza filmweb poszukując odpowiedzi na pytanie: czy warto zobaczyć ten film? Dziś leci/leciał ten film na TVN7, a Twój komentarz dodany wczoraj wyświetla się jako pierwszy... hm_21 Tomek Frackowiak na filmwebie od: 24 stycznia 2010 – czytamy na Twoim profilu, a zostawiłeś komentarz, jakbyś był na filmwebie od wczoraj, podobnie jak Twój komentarz. Nie ocenię filmu „Pokuta”, bo Twój komentarz kompletnie zepsuł mi jego odbiór – taki był Twój zamysł? „Znajdę Cię, pokocham, ożenię się z Tobą i będę żyć bez hańby” – to zadanie pojawiające się kilkakrotnie w filmie w ogóle traci sens… podobnie jak filmweb z użytkownikami takimi jak hm_21. Hmmm… oglądałam ten film drugi raz, ale przypomniało mi się to dopiero pod koniec filmu, więc tak czy siak, zepsułeś mi przyjemność oglądania filmu „Pokuta”. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
hm_21

"Bez happy endu tak jak zawsze jest w życiu" - generalizowanie obok hipokryzji to najczęstsza choroba wśród polaków. To, że Twoje życie to smutek za smutkiem to nie znaczy, że nikt nigdy nie ma happy endu.

ocenił(a) film na 9
ula_van_gogh

Koniec końców zawsze nadejdzie śmierć.Jak ktoś lubi takie zakończenia to i happy end'em może nazwać.

ocenił(a) film na 9
Briann

W takim razie patrząc na Twoją wypowiedź żaden film nie kończy się happy endem. Nawet jeżeli to piękny piękny film gdzie para na koniec ląduje razem i są ze sobą do śmierci to i tak umrą. Więc nie postrzegałabym tego w ten sposób - spędzenie reszty życia z kimś kogo się kocha to jest happy end. Bo śmierć to tylko cząstka "end" a przedrostek trzeba sobie samemu uciułać w życiu.

hm_21

Tak, bo takie jest życie .... i dlatego właśnie każdy ale to każdy dzieciak pokroju Briany powinien do osiągnięcia dorosłości codzienndie dostawać w.p.i.e.r.d.o.l. A kiedy osiągnie odpowiedni wiek wyjebać to śćierwo na ulicę .... czyli ostatecznie dać to co się należy. Przebaczenie ???? Nigdy ale to k.u.r.w.a nigdy w życiu. Tak to się teraz k.u.r.w.a. wydaje, że można kraść zabijać gwałcić niszczyć i niczym się nie przejmować, bo powiesz na końcu "przepraszam, nie chciałem/łam" i wszystko będzie ok. Oko za oko i ani kszty mniej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones