PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305474}

Pokuta

Atonement
7,5 123 793
oceny
7,5 10 1 123793
6,8 25
ocen krytyków
Pokuta
powrót do forum filmu Pokuta

Ja książki nie znam i może dlatego na początku film mi się dłużył strasznie, jednak zakończenie powoduje, że nabiera on zupełnie innego wymiaru.

Takie zakończenia to prawdziwy majstersztyk.

Macie skojarzenia z innymi takimi filmami, gdzie ostatnie 10 minut filmu wszystko zmienia, a cała opowieść zmienia sens ?

Kierownica

Jedyne co mi przychodzi teraz na myśl to "Osada" i "Wyspa tajemnic".

ocenił(a) film na 7
Kierownica

książka też sie dłuży na poczatku... a co do filmu to "Agora" moim skromnym zdaniem... końcówka całkiem mnie zaskoczyła, nie spodziewałam sie takiego zakończenia ;]

ocenił(a) film na 6
roka_2

Polecam film "Lucky Number Slevin ", czyli po polsku chyba "Zabójczy numer". Tutaj zakończenie niesamowicie zaskakuje, zwłaszcza, że reszta filmu nie powala. W pewnym momencie miałam ochotę już go wyłączyć, ale cieszę się, że dotrwałam do końca, ponieważ wynagrodziło mi to z nawiązką wszystkie poprzednie niedogodności.

Jeszcze jest "Szósty zmysł", no ale ten to chyba znają wszyscy :)

I na koniec majstersztyk, czyli "Podejrzani" z Kevinem Spacey. Górna półka :)

Kierownica

Zdecydowanie "Siedem dusz" nie zrażajcie się, bo na początku się dłuży. Do połowy nawet zastanawiałam się czy obejrzeć do końca, ale do tej pory nie mogę się nacieszyć, że jednak nie wyłączyłam... Koniec WBIJA W FOTEL. Jedno z najlepszych zakończeń filmów jakie kiedykolwiek widziałam.

Kierownica

hm.. natknęłam się ostatnio na Fear Island .

taki zwykły filmik , na jeden raz , ale końcówka niezła :)

Kierownica

Temat założony dawno, ale co tam.

Se7en, Fight Club - klasyki.

Kierownica

Zdecydowanie Life of David Gale- Życie za życie

ocenił(a) film na 9
Kierownica

"Naciągacze" z N.Cage'm i A.Lohman

Kierownica

Polecam 'Oldboy' z 2003

ocenił(a) film na 9
Kierownica

"Pogorzelisko" z 2010

Kierownica

"Zostań" z Ryanem Goslingiem i Ewnem Mcgregorym i Naomi Watts.
Świetny,klimatyczny, i zakończenie które zmienia sens całego filmu...aż chce się obejrzeć jeszcze raz i wyłapać wszystkie osoby sceny i zdania które na pierwszy rzut oka wydają się abstrakcyjne a po obejrzeniu końca...wszystko nabiera nowego sensu...
http://www.filmweb.pl/Zostan

Vanilla Sky - jeśli nie widziałeś/łaś. Też film z drugim dnem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones