PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540786}

Policja zastępcza

The Other Guys
5,9 37 963
oceny
5,9 10 1 37963
5,9 13
ocen krytyków
Policja zastępcza
powrót do forum filmu Policja zastępcza

I nie wierzę, że jestem pierwszy. To miał być pastisz kina akcji. Osią filmu miały być sytuacje z filmów sensacyjnych, na które bohaterowie reagują w realistyczny sposób. I nawet są takie sceny... ze dwie. Przez pierwsze 20 minut wszystko na to wskazuje, a potem jakby twórcy doznali amnezji. Zamiast pastiszu filmów akcji mamy kiepską podróbkę Nagiej Broni. Żeby to chociaż śmieszne było. Nie jest.

ocenił(a) film na 3
Exebeche

Kilka śmiesznych tekstów i "gwiazdorska" obsada niestety nie ratują tego filmu. Jest chaotyczny, większość żartów raczej żenuje niż śmieszy, a sama fabuła delikatnie mówiąc ssie jaja. Dobrym pastiszem jest Straszny film, Pulp Fiction, Żywot Briana albo Dom w głębi lasu. To co tutaj otrzymaliśmy nie dorasta im do pięt.

HomeWorld

Dom w głębi lasu? To jest cienisna horrorowa której sporo brakuje do pastiszu.

HomeWorld

Serio ''Straszny film'' jest dobry pastiszem - No cóż widocznie kwestia gustu, bo ja przez całość filmu miałem wrażenie emocji typu WTF - I zastawiałem się o co chodzi .

Co do chaotyczności - To ja jej nie zauważyłem a mam na to uczulenie, zwłaszcza jeżeli chodzi o montaż filmu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones