PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540786}

Policja zastępcza

The Other Guys
5,9 37 963
oceny
5,9 10 1 37963
5,9 13
ocen krytyków
Policja zastępcza
powrót do forum filmu Policja zastępcza

Niech mi ktoś poda chociaż 3 komedie z poprzedniego roku( z 2010 r jak PZ) które były jak morde strzelił lepsze od Policji Zastepczej. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
kcr7

wszystko co wyszło w 2010 roku było lepsze od tego. A dla przykładu chociażby Kick-Ass

Melcio

dobra pełna zgoda Kick-Ass, może jeszcze Due Date, ew The men wh stare at goasts. Ale ile na 100 czy więcej które się przewinęło było lepsze? mam duża styczność z filmami i naprawdę Policja Zastępcza nie jest wielka, ale na pewno bije na głowę nasze produkcje i 99 innych co były w 2010 r.

ocenił(a) film na 7
kcr7

Wczoraj obejrzałem The Other Guys - bez rewelacji ale OK, dało się obejrzeć, można się było pośmiać - a dziś obejrzałem Kick Ass. Tzn starałem się obejrzeć, bo takiego gówna jak Kick Ass to chyba nigdy nie oglądałem z własnej i nieprzymuszonej woli. obejrzenie tego gniota byłoby chyba większą kara niż miesiąc w pierdlu.
Mniej wiecej doszedłem do połowy i wyłaczyłem ten wyrób chorej wyobraźni. Poza tym - co niby w tym filmie jest śmieszne?
Nie rozumiem jak ktokolwiek mający odrobinę mózgu może w ogóle napisac ze Kick Ass jest dobrą komedią? Przeciez to klasyczny produkt dla odmóżdżonych amerykańskich małolatów, ale widac i u nas takich nie brakuje...

ocenił(a) film na 8
yiiihaaa

kick-ass to wariacja na temat super-bohaterów i ich odbrązowienie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones