PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540786}

Policja zastępcza

The Other Guys
5,9 37 953
oceny
5,9 10 1 37953
5,9 13
ocen krytyków
Policja zastępcza
powrót do forum filmu Policja zastępcza

Najgłupsza śmierc

ocenił(a) film na 7

W tym filmie była najgłupsza śmierć jaka w życiu widziałem. Dwóch policjantów stoi na dachu i krzyczą że skaczą na krzaki mimo że ich na dole nie było i nagle skaczą na beton, ciekawe kto taką scenę wymyślił ale dla mnie była dziwna. A co do filmu lekko nudny ale było parę głupich tekstów że aż śmiesznych i nawet niezłe sceny akcji mimo że ich było 3 na krzyż. Daję 7/10.

BDZ64

To była tak głupia scena, że aż śmieszna :)))

BDZ64

zapomniales chyba o hance i kartonach na drodze

ocenił(a) film na 7
pankiteam

haha! A no racja. Ale na szczęście nie oglądam seriali typu "M Jak Miłość".

BDZ64

Jeden z nich powiedział: "Aim for the bushes" - to jest fraza wywodząca się ze slangu, tłumacz tego nie wiedział i przetłumaczył dosłownie.
Poza tym to była głupia smierć, ale powiem Ci, że uargumentowana. Widać było że Ci policjanci niczego się nie boją, rozwalą całe miasto byle złapać przestępcę; przerosła ich ambicja :)

ocenił(a) film na 9
kubatogwiazda

dokładnie.

ocenił(a) film na 7
kubatogwiazda

Zgubiła ich brawura

BDZ64

to była najlepsza scena na świecie, a reszta filmu w porównaniu do tej scenu byla żalosna, przez tą scene teraz nic nie jest śmieszne

BDZ64

obejrzyj Simon Birch, kobieta ginie od rzutu piłką przez niepełnosprawnego chłopca, a film nawet nie jest komedią

ocenił(a) film na 7
McLlovin

Heh. Musze obejrzeć ten film. Ja tez widziałem film jak gałąź przeciął kobietę na pół ;p

BDZ64

nie warto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones