PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540786}

Policja zastępcza

The Other Guys
5,9 37 963
oceny
5,9 10 1 37963
5,9 13
ocen krytyków
Policja zastępcza
powrót do forum filmu Policja zastępcza

Musiałem założyć osobny temat bo to dla mnie wyjątkowa okazja, gdyż choć nie zbyt długo goszczę na filmwebie to po raz pierwszy wystawiam oceną 1. Po raz pierwszy od dawna nie obejrzałem filmu do końca, a staram się tego unikać i zawsze wytrzymuje, ale to gówno śmierdzi. Oszczędzę języka na krytykę tego szajsu. Od czasów Kung Fu Szał większego gówna nie widziałem. Na prawdę niema się z czego śmiać. Nie świeże kawały, żalowe dialogi, niepotrzebne sceny, które nudzą a film się ciągnie w nieskończoność. Szkoda więcej wypisywać. Czasami fajne są efekty czy pościgi ja na początku. Ale debilizm przebija wszystko, dlatego 1/10. Nie wiem być może pod koniec film wychodzi na prostą, jednak po co komu to wiedzieć skoro wyszedł przed końcem seansu.

Mateoz555

Zgadzam się z panią Mateoz555. Denna niby komedia. Fajne były tylko efekty specjalne i dlatego dostał ocenę 2. Pomysł dobry, wykonanie okropne. Tak jak Hymn śpiewany przez Edytę Górniak, niby pomysł dobry, ale wstyd się przyznać że jest się Polakiem. Ten film jest jak francuskie dania, niby smaczne, wykwintne , a po skosztowaniu wolę iść na pizze.
Odkąd pamiętam każdy film typu gliniarze sieroty był fajny i śmieszny, ale to ? Wolałbym obejrzeć Mode na Sukces. Tam przynajmniej coś się trzyma kupy i nie ma żartów, które śmieszą dzieci z czwartej klasy. Podczas tego filmu można było się tylko śmiać z głupoty scenarzystów.
Podsumowując- ten film nadaje się tylko do ceterum badawczego NASA, żeby sprawdzić czy nie został zesłany przez kosmitów albo Talibów, jako broń ogłupienia świata

ocenił(a) film na 2
Mateoz555

Niezbyt wyszukanego języka używasz, krytykując ten film, ale koniec końców masz rację - ja na nim też usypiałem (jednakże na raty0 "zmęczyłem" go do końca). Film generalnie można obejrzeć tylko do sceny, w której giną Highsmith i Danson, czyli do jakiejś 10 min :P Z każdą kolejną minutą jest coraz gorzej, dłużyzna goni dłużyznę, sporo niepotrzebnych scen i do tego ten "wyszukany" humor... Omijać szerokim łukiem Panie i Panowie !

ocenił(a) film na 1
laik_filmowy

Zdecydowanie się zgadzam i także polecam obejrzeć ten film do 10 min a potem wyjść bo na prawdę szkoda czasu,

ocenił(a) film na 5
Mateoz555

słaby, ale zaczynał się dobrze i film był śmieszny do momentu śmierci głównych bohaterów

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones