PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540786}

Policja zastępcza

The Other Guys
5,9 37 970
ocen
5,9 10 1 37970
5,9 13
ocen krytyków
Policja zastępcza
powrót do forum filmu Policja zastępcza

tytuł

ocenił(a) film na 9

o kurde genialny i świetnie przetłumaczony tytuł
oklaski dla dystrybutora




ocenił(a) film na 6
BigDadddy

polski tytuł odstrasza mnie od tego filmu... ehhh jakoś to przeżyję ;p

ocenił(a) film na 7
luki14

rzeczywiście tragiczny.. :/

Vangelis7

juz nie gadajcie ze taki tragiczny. mnie sie podoba. napewno juz lepszy jakby tlumaczyc go doslownie czyli "inni kolesie". bez sensu. jak tak wam sie nie podoba to podajcie swoje pomysly na ten tytul? jak ja bym mial tlumaczyc to tytul brzmial by "policjanci specjalni" albo "policjanci troche specjalni". nie wiem o czym jest film wiec nie wiem czy tytul by pasowal ale sadzac po polskim tytule i ze gra w nim will ferrell wiec chyba by pasowal. dzisiaj ogladalem step brothers i dobrze sie posmialem chociaz film glupi jak nie wiem co ale lubie filmy z ferrellem wiec ten z checia zobacze.

BigDadddy

heh odrazu na morde leci tutaj rodzina zastepcza :P poco na sile wogole zmieniac tytuly filmu z cop out bylo podobnie tytul wogole idzie w 2 strone niz film wtf?!

BigDadddy

wy jestescie pierdoln*ęci. kto wam powiedzial, ze tytul ma byc przetlumaczony doslownie. tytul w polsce jest albo tlumaczony doslownie, albo pod katem tematyki filmu. i widocznie ktos obejrzal i zadecydowal, ze do tego filmu bedzie pasowal tytul "policja zastepcza" sa miliony filmow ktore nie maja doslownego tlumaczenia, bo np. zaleznie od kultury czy jezyka inaczej bysmy rozumieli tytul od np. amerykanow.

użytkownik usunięty
BigDadddy

Zgadzam się. Nic się nie zmieniło w dziedzinie tłumaczeń tytułów filmów zagranicznych. Niezmiennie w tej kwestii borykamy się z kalectwem...

Ludzie kiedy do was dotrze, ze tytulow filmow sie nie tlumaczy, z czego nieprzeklada doslownie slowo po slowie tylko nadaje sie.. jeszcze raz i duzymi literami bo to chyba jest za trudne, NADAJE SIE polski tytul.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones