PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586883}

Poliss

Polisse
7,0 2 720
ocen
7,0 10 1 2720
6,5 6
ocen krytyków
Poliss
powrót do forum filmu Poliss

Film tak idiotycznie zrealizowany, że może jedynie posłużyć jako ilustracja zastosowania idei komunistycznych w życiu zachodnich społeczeństw gdzie dzieci są dobrem wspólnym społeczeństwa a nie ich rodziców. Jednostka policji odpowiedzialna za wspólne dzieci społeczeństwa miota się na ekranie próbując robić wrażenie, że ich praca jest bardzo ważna. A kończy się na przypadkowej zbieraninie scen o niczym. Ani tam emocji ani sensownego przekazu. Jakby kogoś interesowało życie prywatne grupy quasi policjantów z wydziału przedszkolaków to może obejrzeć ale osobiście uważam, że to tylko strata czasu.

użytkownik usunięty
Janekkowalski2011

obyś nigdy nie miał dzieci

ocenił(a) film na 1

Obym ja się nigdy nie dowiedział ile mam wszystkich dzieci bo mnie alimenty zabiją ;-) Ale tobie gratuluję wytrwałości - skoro napisałeś to znaczy, że zmarnowałeś dwie godziny na oglądanie tego gównianego filmu ;-)

użytkownik usunięty
Janekkowalski2011

nie był taki zły

ocenił(a) film na 5

Zróbmy tak: film faktycznie gówniano nakręcony, chaotyczny, jakiś prowizoryczny, ale o poważnych treściach i nie tylko dla każdego rodzica. Ogólnie taki obie, średni.

Janekkowalski2011

Wytrzymałem dokladnie 38min tego szajsu. Nie czesto mi sie to zdarza, żebym nie obejrzal filmu do końca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones