PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833172}
3,4 61 474
oceny
3,4 10 1 61474
3,3 31
ocen krytyków
Polityka
powrót do forum filmu Polityka

Przeżyłem Botoks przeżyłem Kobiety Mafi 2 po pierwszym Pitbullu i serialu liczyłem że Vega wróci do takiego poziomu. Niestety po 2/3 filmu pierwszy raz wyszedłem z kina film poprostu nudny niczym mnie nie poruszył parę razy się uśmiechnąłem dlatego ocena 2.

ocenił(a) film na 2
perezinhoMKS

ja wyszedłem w połowie gdy pijani posłowie śpiewali i tańczyli Pierwszą Brygadę..

ocenił(a) film na 2
Kris_144

miałem już wyjść po pierwszych 15 minutach ale dotrwałem do 55 minuty do I Brygady

perezinhoMKS

Nie rozumiem więc po co chodzisz na te gnioty?

OlFunkyBastard

Pewnie liczy na medal, lajki i oklaski jak niemal każdy na tym forum

OlFunkyBastard

Nie poszedł na film - "Nie komentuj jak nie oglądałeś!"
Poszedł na film - "Nie rozumiem więc po co chodzisz na te gnioty?"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
OlFunkyBastard

Nie ma wielu fanów... l dlatego tak hucznie idą wszyscy na jego filmy XD.
"To pozwala mi przypuszczać, że jego gnioty są hitami ponieważ tak jak tu ludzie idą z ciekawości i nie do końca świadomie przyczyniają się do powstawania kolejnych filmów na tym poziomie."
"Patrząc na dotychczasowy dorobek Vegi śmiało możemy założyć, że każdy następny film będzie słaby."
Co z tego, że ja nie pójdę jak inni pójdą? A jak nie pójdę to mnie skrytykujecie, że nie poszedłem, a jak pójdę to albo nie zrozumiałeś, nie znasz się lub jesteś opłaconym trollem korporacji.

Bilet95

Chyba nie uda ci się pojąć do czego zmierzam. :)

OlFunkyBastard

W takim razie piszesz tak beznadziejnie, że tylko ty wiesz co chcesz napisać. :)

ocenił(a) film na 2
OlFunkyBastard

żeby móc się wypowiadać,wybory za pasem chciałem sprawdzić czy zaszkodzi ten"film" PiSowi..

Kris_144

No i dzięki tobie i wielu tobie podobnym powstanie kolejny film Vegi. Polskie kino pozostanie na zawsze na poziomie dna bo niczego ambitniejszego robić się nie opłaca.

ocenił(a) film na 1
perezinhoMKS

Podczas mojego seansu wyszły trzy osoby. Ja dotrwałem do końca tylko po to, żeby mieć pełny obraz.

ocenił(a) film na 1
perezinhoMKS

Strata czasu i pieniędzy. Vega chciał się przypucować totalnej opozycji ale mu nie wyszło.

ocenił(a) film na 2
perezinhoMKS

Dokładnie miałem to samo - wyszedłem po 2/3 filmu, raz się uśmiechnąłem i tylko dlatego dałem ocenę 2, ale ten film to dno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones