PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833172}
3,4 61 474
oceny
3,4 10 1 61474
3,3 31
ocen krytyków
Polityka
powrót do forum filmu Polityka

Totalne dno

użytkownik usunięty

Nie ma nic wspólnego z rzeczywistością nawet prawdziwe fakty są zmienione początek i końcówka filmu kto obejrzy zrozumie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Kinomaniakwarszawski

Byłam na filmie i naprawdę szkoda że poszłam bo nic nowego nie wniósł a tak się chwalili że za wiruje światem polityki to im nie poszło

ocenił(a) film na 1
Kinomaniakwarszawski

To skandal. Ja dostałem 12 groszy i jeszcze JK mi powiedział: tylko nie płacz proszę. Poświęciłem swój czas, jakieś 1,5 minuty na założenie konta, napisałem, że film słaby (bo jest, jak porąbane siekierą puzle). I co ? Okazuje się, że u konkurencji płacą po 3,50, a ja dostałem 12 groszy. Za PO było jednak lepiej. 3,5zł !!! Zaraz napiszę o tym do GW i Emilki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Wszystkie dialogi budowane na wypowiedziach polityków, które chodziły w wiadomościach czy wszelkich mediach, więc jak można napisać, że to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością?

użytkownik usunięty
PanKracjusz

Teksty owszem ale jeżeli teksty to mogliby też i aż tak obrazu nie przeklamywac ale szkoda mojego czasu już na ten film obejrzeć zapomnieć tyle jest dla mnie wart ale każdy ma prawo sam go obejrzeć jeśli ma ochote

A co konkretnie przekłamał, bo ciągle o tym piszesz, ale nie widzę przykładów, a podanie kilku chyba nie powinno stanowić żadnego problemu, czyż nie?

PanKracjusz

Homoseksualny wątek Maciora z Misiem.

witek2000

A skąd wiesz, że przekłamał? Masz na to jakieś dowody?

PanKracjusz

Wiem, że nie odpowiada się pytaniem na pytanie, ale w tym przypadku jest to uzasadnione:

A posiadasz jakieś dowody na to, że taki wątek istniał?

Sam stwierdziłeś:
>Wszystkie dialogi budowane na wypowiedziach polityków, które chodziły w wiadomościach czy wszelkich mediach

No akurat żadne gejowskie taśmy, ani wypowiedzi Macierewicza czy Msieiwicza o zabarwieniu erotycznym nie wypłynęły do mediów, więc nie ma żadnej przesłanki, żeby uważać, że taki watek w ogóle był.

witek2000

To Ty stwierdziłeś, że ten wątek nie jest prawdziwy, więc fakt udowodnienia tego leży po Twojej stronie. Ja tylko zapytałem na jakiej podstawie to stwierdziłeś.

Nic nie wyciekło, przesłanek tego typu w mediach nie było, ale to jeszcze nie dowód, by ten wątek odrzucić i uznać za zmyślony.

PanKracjusz

>To Ty stwierdziłeś, że ten wątek nie jest prawdziwy, więc fakt udowodnienia tego leży po Twojej stronie. Ja tylko zapytałem na jakiej podstawie to stwierdziłeś.

Przecież odpowiedziałem Ci na to pytanie. Nic się nie pojawiło w mediach co by potwierdzało owy wątek. Dla Ciebie każdy dialog w tym filmie to prawda, a ja już Ci udowodniłem, ze nie. No chyba musisz się zgodzić, że Twoja teza jest błędna, bo opiera się tylko na przypuszczeniach.

>Nic nie wyciekło, przesłanek tego typu w mediach nie było, ale to jeszcze nie dowód, by ten wątek odrzucić i uznać za zmyślony.

Mój dowód jest o wiele bardziej sensowny niż Twoje domysły i przypuszczenia. Ludzie na swoich przypuszczeniach utworzyli teorię płaskiej Ziemi. Boję się, że Twoja mentalność jest podobna.

witek2000

Niby czym mi udowodniłeś, że ten wątek to nieprawda? Bo nic na ten temat nie pojawiło się w mediach? To tylko oznacza, że nic na ten temat się nie pojawiło w mediach i to wszystko.

Może być zmyślony całkowicie, a może i nie. Osoba z zewnątrz nie może tego stwierdzić, no chyba, że opiera się o nagłówki. Trzeba zapytać służb specjalnych innych państw jakie ciekawe nagrania mają w szufladzie.

PanKracjusz

A uważasz że zabawa czyjąś sferą seksualną jest zabawna? Cokolwiek by się nie okazało, cokolwiek by wyszło czy nie wyszło, jest to po prostu słabe.
Tyle ostatnich lat pracowaliśmy nad tym, żeby kwestie seksualności innych traktować poważnie, z szacunkiem, aby robić zagrywki "hihih, geje!" ?

A co jeżeli JEST w tym ziarno prawdy? Aż mi się skojarzyła wypowiedź Lilly Wachowski : "Poczułam się zaszczuta. Zagrożono mi coming outem wbrew mojej woli (...) Potrzebowałam tylko trochę czasu, żeby to sobie wszystko poukładać. Najwyraźniej jednak decyzja w tej sprawie nie należy już do mnie." - co prawda była to wypowiedź na inny 'prywatny' temat (zmiany płci), ale jakże tu pasująca!

szanona

Jeśli ktoś okazuje się być hipokrytą to wtedy jest to zabawne.
Nie interesuje mnie seksualność innych ludzi i to z kim, gdzie i co robią, bo to jest każdego prywatna sprawa.

Jeśli byłoby w tym ziarno prawdy to pewnie, by mu się dostało od społeczeństwa, ale nie za sam fakt, ale za hipokryzję, bo tu niby anty-lgbt na sztandarach, a tu proszę..., ale to tylko takie luźne spojrzenie, gdyby rzeczywiście coś, ale tego nie wiemy.

PanKracjusz

Bardzo słuszna uwaga

ocenił(a) film na 5

Tylko troll oceniłby swój ulubiony film na 1 gwiazdkę :D
Film ma niestety bardzo dużo wspólnego z rzeczywistością.

użytkownik usunięty
empire13

Do ulubionych nie chcący był wziety

To tak jak copywriter pierwszy raz.sie.loguje na jakos portal

użytkownik usunięty
Kinomaniakwarszawski

Nie odnoszę się do rzeczy nie na temat filmu bo to poniżej mojego poziomu

Poziom 3,5 za post to faktycznie jest wysoki trolu

użytkownik usunięty
Kinomaniakwarszawski

Trzeba stąd iść na innych forach są osoby które rozmawiają o filmach a nie bzdurach bo jak bym miała ochotę pisać o tym to bym inne forum znalazła

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

"nawet prawdziwe fakty są zmienione" - yyy to fakty moga być nieprawdziwe? Fakty to fakty...

ocenił(a) film na 5

końcówka filmu nie jest faktem tylko fikcja , a dokładniej to co może sie wydarzyć w październiku, polecam jeszcze raz obejrzeć Ci film skoro tak prostego filmu nie rozumiesz

No co ty? A zmienili jakieś nieprawdziwe fakty?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones