PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343936}

Polonez Ogińskiego

Połonez Oginskogo
8,0 474
oceny
8,0 10 1 474

Polonez Ogińskiego
powrót do forum filmu Polonez Ogińskiego
tomek_66

Pojawił się na rosyjskim forum filmowym (umieszczony na rapidzie)

sawa21

http://filmiki.arjlover.net/filmiki/polonez.oginskogo.avi


ale z rosyjskim tekstem...

ocenił(a) film na 10
przemekd7889

Nie mogę znaleźć filmu tam gdzie napisałeś.

ocenił(a) film na 9
kinga_36_filmweb

link juz niestty nie dziala
a nasza publiczna tv bazujaca na abonamentach i stanowiskach politycznych i duzych pensjach niestety nie wpadnie na to zeby go wyemitowac na torentach tez nie ma nie ma zalamka ostatni na ruskiej v ogladalem film o annie german ktorego w polskiej tv nigdy nie widzialem -pewnie kiedys lecial-a przeciez anna german byla bardziej polka niz ruska zalamka z ta publiczna tv a te komercyjne nie lepsze ale one nie s publiczne wiec pokazuja co chca
pozdrawiam wzystkich entuzjastow publicznej tv

ocenił(a) film na 10
tomek_66

Jeśli pytanie jest jeszcze aktualne, to ten film można obejrzeć na youtube, za adresem do strony głównej youtube wystarczy wkleić /watch?v=zs7CBgo-H1g
Niestety, w oryginalnej wersji językowej, bez lektora, ani napisów, ale jest do zrozumienia. Sama długo szukałam tego filmu, powiedziała mi o nim moja mama, wspominając, że oglądała go jako mała dziewczynka ze swoją babcią. Film wspaniały, mądry, obejrzałam go z przyjemnością. Kino na bardzo wysokim poziomie. Szkoda, że telewizja nigdy nie zdecydowała się go wyemitować. Myślę, że zarówno moje, młode pokolenie, jak i pokolenie moich rodziców i dziadków obejrzałoby z chęcią.

tomek_66

Jest na tor renty.org. Jeśli znasz rosyjski :)

ocenił(a) film na 10
tomek_66

Полонез Огинского (СССР, 1971г.)
https://www.youtube.com/watch?v=zs7CBgo-H1g

ocenił(a) film na 9
adcore

ale po rusku nie panimaju

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones