PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501301}

Polowanie na Golluma

The Hunt for Gollum
6,3 3 391
ocen
6,3 10 1 3391
6,6 5
ocen krytyków
Polowanie na Golluma
powrót do forum filmu Polowanie na Golluma

Dlaczego Gandalf mówi pod koniec filmu, że musimy chronić Frodo?!?! Chyba powinno być Bilbo!!!

ocenił(a) film na 8
pawl

Nie właśnie Frodo. Czytałeś książkę? Chyba tylko oglądałeś film. W książce mija 17 lat pomiędzy przekazaniem pierścienia na urodzinach Bilba a wyruszeniem w podróż. I właśnie w tym okresie Aragorn z Gandalfem szukają Golluma. Więc, chronić muszą Frodo.

ocenił(a) film na 9
Stanlej

Tak po prawdzie to 8 lat,taki mały szczegół. Dodam tylko ,że skoro filmem zajmowali się prawdziwi fani Tolkiena i nie jest on w żaden sposób komercyjny to nie ma sensu doszukiwać się w nim jakiś specjalnych błędów;]

ocenił(a) film na 8
Czacha

17 lat. Bilbo obchodził w dniu urodzin swoje 111 a Frodo 33, gdy wyruszał na wyprawę miał ich tyle co Bilbo gdy wyruszał na swoja, czyli 50. 50-33=8?,mi sie wydaje że 17, ale ja z matmy słaby jestem. W dodatku urodziny miały miejsce w 3001r. III Ery, wyprawa rozpoczęła się w 3018r. tejże ery, tu chyba tez wychodzi 17, ale...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones