PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501301}

Polowanie na Golluma

The Hunt for Gollum
6,3 3 387
ocen
6,3 10 1 3387
6,6 5
ocen krytyków
Polowanie na Golluma
powrót do forum filmu Polowanie na Golluma

Bardzo ciekawie zrealizowany film. Gra aktorów pozostawia wiele do życzenia, ale biorąc pod uwagę, że to amatorzy to wyszło im to całkiem nieźle. Na samym początku w ogóle nie widać różnicy pomiędzy "Władcą" a tym filmem. Czekam na kolejne części uzupełniające dzieło Tolkiena.

użytkownik usunięty

Dodam jeszcze, że na szczególną uwagę zasługuje muzyka jak i plenery w których zrealizowano film.

Muzyka ujdzie chociaż do Howarda Shore to jej daleko
Jedyny minus dla mnie to te okropnie denerwujące odgłosy potworów.Za głośne to i nie wyszło najlepiej

ocenił(a) film na 8

Jak na amatorszczyzne moim zdaniem 8/10 się należy, jak widać wystarczy chcieć i można coś nakręcić :)

Sztychu

Zgadzam się - 8/10 co najmniej dla takiego dobrego amatorskiego filmu. Muzyka w klimacie Władcy bardzo mi zaimponowała. Jak na taki budżet, to film super, ale - oczywiście - nie każdemu może się podobać.

ocenił(a) film na 9
Sann

Już skomponowanie nowych utworów zasługuje na uznanie. Po grach na podstawie filmów, (w których ciągle ten sam soundtrack z filmów się pojawia) wszelka odmiana jest mile widziana. Przyjemna dla oka scenografia, gra aktorów poprawna. Możliwe braki profesjonalizmu nadrabiają wielką pasją. Jak na amatorską produkcję nie odstaje specjalnie od takich wysokobudżetowych. Jak najbardziej na plus, a pojawił się też nowy film. Opowiadający o historii Arathorna II, ojca Aragorna. Zainspirowane którymś dodatkiem do Władcy, "historia Aragorna i Arweny". Nie napisano tam wiele o Arathornie, ale jak widać ten element rozwinięto. Miło widzieć powiew świeżości.

LorDofDarkness

Born of Hope

ocenił(a) film na 7

Moją ocenę każdy widzi. Dlaczego aż 7/10? By pokazać że nie trzeba dysponować milionami by nakręcić dobrze film. Nie wiem czy wiecie ale The Hunt for Gollum nakręcono za niecałe 5 tys. dolców xD.

Dark_Crow

Masz rację,a z tego co czytałem to budżet wyniósł 3 tysiaki:)

klepak84

na polskie 15 tysiecy.

ocenił(a) film na 5
Dark_Crow

Główni aktorzy byli dość tandetni (Aragorn sprawiał wrażenie zagubionego i słabego, Arwena ma garbaty nos... chociaż tyle, że elf nie był farbowany...) ale przyznać muszę, że jak na taki budżet film bardzo dobry. Wykorzystanie muzyki Shora jak i Mansella było zdecydowanie dobrym pomysłem :)

Z tym, że ogólna ocena filmu (jak sama nazwa mówi) ma być ogólna. Z tego względu, 5 to max co mogę dać.

Film amatorski, a lepszy od wiekszosci telewizyjnych produkcji fantasy! Szkoda, ze taki krotki...

ocenił(a) film na 3
CyboRKg

Dobra muzyka i zdjęcia, ale w pewnym momencie chcieli zrobić noc z dnia i im nie wyszło. Zastanawiam się dlaczego las był taki młody rzadki.. przecież takie ładne krajobrazy były, że na pewno w pobliżu znalazłaby się stara puszcza a nie zwykły park.
Spojrzenie Aragorna znudzone, Arwena nie miała zbyt wiele do roboty, więc mogli jakąś ładniejszą dziewczynę wziąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones