PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501301}

Polowanie na Golluma

The Hunt for Gollum
6,3 3 393
oceny
6,3 10 1 3393
6,6 5
ocen krytyków
Polowanie na Golluma
powrót do forum filmu Polowanie na Golluma

Film jest dosyc słaby, aktorzy grający takie role jak Gandalf czy Obieżyświat nie mogą się równac do tych którzy grali we "Władcy Pierścieni" ale co się dziwic w końcu jest to tylko film krótkometrażowy, raptem chyba z 3 odbyte walki które nie poruszają i nie wprowadzają w osłupienie, chociaż wszelkiego rodzaju orki były dobrze ucharakteryzowane i chyba tylko one ponieważ nawet sam Gollum jest tworem słabych grafików.
Ogólnie nie polecam, strata raptem 36 min.

użytkownik usunięty
Filmowymaniaczek

Przypominam, że jest to filmik fanowski, więc nie ma najmniejszego sensu porównywać czegokolwiek z tego fanartu (budżet 3000$) do filmu Jacksona (ok. 250mln$).

ocenił(a) film na 8
Filmowymaniaczek

Dokładnie, jak na film z takim budżetem to moim zdaniem daje rade...

Filmowymaniaczek

Ehhh Ty malkontencie. Spróbuj sam zrobić taki film to wtedy pogadamy. Jak się siedzi w fotelu i obżera chipsami, to łatwo krytykować coś co z pewnością kosztowało wiele trudu ludzi, którzy to zrobili. Ja jestem pełna podziwu. Film ma świetny klimat własnie dzięki wolnemu tempu akcji oraz wspaniałym, mrocznym kolorom kadru.

Filmowymaniaczek

A słaby to jesteś ty, bo nie byłbyś w stanie duszyć tlustego dupska, żeby poszukać takich klimatycznych miejsc do nakręcenia filmu...Ale to polski naród, wiecznie marudzi, wiecznie krytykuje, a sam NIC nie potrafi. Koniec w tym temacie, bo więcej rozwodzić się nad twoją denną wypowiedzią nie warto.

PS. A orki ływają w oceanie.

Edda

Fakt żadnej orki tam nie zauważyłam , za to orkowie byli świetni . I cały film jak na taki budżet też był niezły.

Dziękuję z uwagę.

SkyDoll

Ja za chwilę dopiero obejrzę Hunt for Gollum. Moze to będzie strata czasu a moze nie. Ale zawsze warto...

Green_Dragon

Obejrzałem i jestem zadowolony. Moze aktorzy nie wyszukani, moze efekty i charateryzacja nie taka jak za miliony $$$, ale klimat jest fajny. Przyjemnie było go obejrzeć. w oczekiwaniua na Hobbita fajnie było obejrzeć coś zwiazanego z LOTR.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones