PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501301}

Polowanie na Golluma

The Hunt for Gollum
6,3 3 386
ocen
6,3 10 1 3386
6,6 5
ocen krytyków
Polowanie na Golluma
powrót do forum filmu Polowanie na Golluma

Straszne okropny film podróba Władcy pierścienia ten kto to zrobił to h*j.

ocenił(a) film na 7
Megawiki2001

To nie podróba- jacyś fani zekranizowali kawałek wydarzeń które nie działy się na filmowym Władcy Pierścieni, a opisane były w książce

nikia45

(Pierwsza wypowiedz mojej siory) na serio:). Przegieła z powiedzonkiem ,,H*j" moim zdaniem dno. Czytając książke wiem o tym momencie, ale powinno się zostawić LOTR takie jakie jest:)

Megawiki2001

Sama jesteś h*j. Idź oglądać swoje hello kitty czy inne badziewia które masz w profilu i nie denerwuj fanów Tolkiena.

Film został zrobiony przez fanów dla fanów. Może nie ma budżetu i takiej pompy jak trylogia Jacksona ale jest sprawnie zrealizowany, klimatyczny, jak już ktoś napisał mroczniejszy od oryginału, co jest na plus.

ocenił(a) film na 8
perun_6

Jest tak jak napisałeś kolego. Sądzę, że za ten budżet zrobić coś takiego, to jest CUD; świadczy o zaangażowaniu, umiejętnościach i pasji fanów, którzy odwalili kawał dobrej roboty. Nie powinno się tego do niczego porównywać, to jest film fanów dla fanów.

A Hobbit mimo tylu milionów włożonych mnie załamał... :) Cóż, taka jest właśnie komercja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones