PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501301}

Polowanie na Golluma

The Hunt for Gollum
6,3 3 387
ocen
6,3 10 1 3387
6,6 5
ocen krytyków
Polowanie na Golluma
powrót do forum filmu Polowanie na Golluma

Nie przekonują mnie zachwyty z komentarzem "patrzcie na budżet!!!". Gdyby nie powstał "Władek" oceny były w większości negatywne. Coś w stylu: "mieszkam w zachodniopomorskim i zdaje mi się, że połowa filmu kręcona była w lasach pod Koszalinem, (szczególnie, że spora część filmu skupia naszą uwagę nad krajobrazami)". Kiedy wyrzucam śmieci to niemal każdy menel pod śmietnikiem wygląda jak te "podrabiane orki". O elfach nie wspomnę, szczególnie o pjenknej Arwenie. Pismo mówi, że powinno to wyglądać o wiele lepiej. Wszystko co pojawia się na ekranie jest kiepską kopią "Władcy Pierścieni".
ALE... nie zmienia to faktu, że twórcom tego filmiku należy się wielki szacun. Choćby dlatego, że to zrobili, A MY NIE.

baldrick

A ja się nie zgodzę z tym film ogląda się bardzo przyjemnie i jest dobrze
dopracowany jak na produkcję amatorską, przewyższa nawet większość naszych
współczesnych rodzimych produkcji(wiedzmin)

ocenił(a) film na 7
Ivalor

ja powiem tak: mnie się film podobał, właśnie ze względu na produkcję fanów. Oglądałem z kolegą na oficjalnej stronie tego filmu i tam są także filmiki, jak robili efekty i "behind the scenes". Nie jest to pro, ale jak na amatorów, z budżetem 3000 funtów, to uważam, że się bardzo postarali, a jak tylko reżyser dostanie większy budżet, to ja się piszę na oglądnięcie następnej jego produkcji:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones