PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501301}

Polowanie na Golluma

The Hunt for Gollum
6,3 3 390
ocen
6,3 10 1 3390
6,6 5
ocen krytyków
Polowanie na Golluma
powrót do forum filmu Polowanie na Golluma

Witam.Przed chwilą obejrzałem ten oto fan film i jestem zaskoczony tym jak grupa ludzi potrafi stworzyć tak wspaniały obraz!!Ta kreacja ,odgłosy "Czarnego Jeźdzcy" wygląd orków oraz te potyczki i w dodatku świetna jak gra aktorska !!Może wiele osób nie oceniłoby ten film na 10 ,ale ja tak zrobiłem ,ponieważ 1 powodem tego jest to ,że jak już kiedyś mądrze napisał ktoś :"Nasz polski Wiedźmin kosztował 25 mln zł ,a tutaj grupa fanów robi film ,który po zwiastunie jest o niebo lepszy od efektów itp w Wiedźminie." ,a po drugie jest bardzo ciekawy...Często widzimy efekty specjalne ,które stoją na bardzo wysokim (według mnie) poziomie jak na zdolności człowieka ,który nie jest zawodowcem (zapewne) w tworzeniu efektów specjalnych ,chociaż nieźle mu to wychodzi (Tutaj myślę ,że problem tkwi w sprzęcie jeśli robił to fan albo w pieniądzach..)...Polecam wszystkim obejrzeć ten oto 40 min filmik ;] Łakomy kąsek dla tych którzy czytali "Władce Pierścieni" lub oglądali film (ale w książce jest więcej zawartych informacji).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones