PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118129}

Polowanie na druhny

Wedding Crashers
6,5 98 066
ocen
6,5 10 1 98066
5,9 11
ocen krytyków
Polowanie na druhny
powrót do forum filmu Polowanie na druhny

Warto obejrzec, ale nie nalezy spodziewac sie za wiele. Nie rozumię porównań do filmu "Cztery wesela i pogrzeb". Jedyne co łączy oba filmy to fakt ze wiekszość scen ma miejsce w sali weselnej, ale poczucie humoru i fabuła zupełnie inne. Oczywiście "Cztery..." wygrywa w tym starciu. Bardzo mi sie podobała kreacja Rachel McAdams. Oglądałam wczesniej "Pamiętnik", Już rolą w tym filmie Rachel zrobiła na mnie ogromne wrażenie i "Polowaniem..." potwierdziła, że jest bardzo dobra aktorką.

ocenił(a) film na 6
malva

Ot, taki sobie filmik, czasu nie uwazam za stracony, ale nie jest to jakis cud. Sprawnie zrobiona komedia z celnymi i mniej celnymi dowcipami. W sam raz na 5-7 :). Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 6
malva

Jeśli chodzi o Rachel to polecam ci malwina "Red eye", tam dopiero pokazuje na co ją stać. Coś mi się wydaje, że wyrasta na kolejną gwiazdę Hollywood, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jeśli natomiast chodzi o sam film to uważam go za raczej przeciętną komedię i daje 6/10, dałabym 5 ale dodam 1 punkt, za scene gwałtu (na wesoło) na jednym z bohaterów. P.S. mnie nawet przez myśl by nie przeszło, że te dwa filmy ("4 wesela..."-klasyka komedii romantycznej, w najlepszym brytyjskim wydaniu i "Polowanie na..."") można w ogóle porównywać. Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones