PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266532}
4,5 27 851
ocen
4,5 10 1 27851
4,0 3
oceny krytyków
Poltergeist
powrót do forum filmu Poltergeist

Czy warto pójść na to do kina?

ocenił(a) film na 3
Izabela727

Raz się wystraszyłem, klimat średniawy, nie wczułem się w film, pod koniec byłem z lekka zniesmaczony.

ocenił(a) film na 4
Izabela727

Film niestety płytki. Steven w 84 r w swoim filmie stopniowo wprowadza widza w temat i powoli buduje napięcie. Tutaj po 4 min filmu dziecko już rozmawia z garderobą : )
Gdyby 30 lat temu przy pracy nad Duchem zastosować takie możliwości trików komputerowych jak dziś to ludzie spaliby przy zapalonym świetle jeszcze w rok po obejrzeniu filmu. Dziś pozostały tylko efekty specjalne i niezgrabnie skopiowana i bardzo okrojona fabuła.

maharaja_filmweb

Dokładnie tak jak piszesz. Film bez klimatu i to nie tylko w porównaniu do oryginału, ale też współczesnych filmów (było w ostatnich latach kilka horrorów z dobrym klimatem). Nie wiem czy to wina okrojonej fabuły czy słabej gry aktorskiej ale cała ta akcja z powrotem rodziców kompletnie mnie nie przekonała. Jak na sceptycznie nastawioną to matka wydawała się być średnio zdziwiona, że jej dzieciak siedzi w telewizorze, ojciec w sumie też przyjął to całkiem nieźle. Zwłaszcza, że nie byli świadkami żadnego z nadprzyrodzonych wydarzeń (których jak dla mnie było zdecydowanie za mało).

ocenił(a) film na 3
Izabela727

nie warto

ocenił(a) film na 2
Izabela727

Nie. zmarnowane 1,5 h życia ;)

ocenił(a) film na 3
Zuzana_

i tak bys lepiej tego czasu nie wykorzystala xDDDDDDDDDDD

ocenił(a) film na 2
Daroo_3

Haha, a gdybym poczyniła w tym czasie odkrycie naukowe, które wpłynęło by znacząco na losy świata? Albo wypiła dobrą kawę? Wszystko lepsze niż Poltergeist xDDD

ocenił(a) film na 3
Zuzana_

przyznaje Ci Nobla! wybierz se kategorie XD

ocenił(a) film na 1
Izabela727

Ja też dziś widziałam i niestety nie umywa się do pierwotnej wersji.... Wielkie rozczarowanie

ocenił(a) film na 3
Izabela727

Lepiej wyjdziesz jeśli obejrzysz w domu starego Ducha.

Dealric

widziałam

ocenił(a) film na 3
Izabela727

Obejrzyj ponownie, wciąż wyjdziesz na tym lepiej.

ocenił(a) film na 7
Izabela727

A ja uważam, że warto ale w 3D. Dzięki 3D bardziej można wczuć się w klimat i kilka razy przestraszyć się.

widbos

Przestraszyć się? kolka razy? na tym filmie?
hm... ja przestraszyłam się raz, jak mi popcorn utkwił w gardle.

ocenił(a) film na 4
brgoss

Mam dzisiaj iść jako sympatyk kina tamtych lat? Naprawdę jest aż tak źle, że nie warto wydawać te 14 zł.?

ramzees

Ja na prawdę jestem zagorzałą sympatyczką kina z tamtych lat, klimat jest nieziemski nawet tych kiepskich filmów, ale w tym filmie tego klimatu i tylko zostaje jeszcze większa tęsknota za tamtym kinem.

brgoss

tego klimatu nie ma miało być:)
Ale zawsze możesz iść i się sam przekonać, 14 zł to nie majątek:)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Izabela727

Podpinam się pod pytanie, ale moje brzmi- warto iść na 3D czy lepiej oglądać "na płasko"?
I kolejna rzecz, czy ktoś wie czy 3d w multikinie jest z dubbingiem czy z napisami? Nic tak nie psuje filmu jak dubbing;/

Violettt

Do tego filmu nie ma dubbingu, tylko napisy.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

Byłam, obejrzałam "na płasko". Nie warto. Może z efektami byłoby lepiej. Ale dobry film powinien się obronić i bez 3D.

ocenił(a) film na 3
Izabela727

było nas trzech, każdy z nieco innym zapatrywaniem na horror, ale kiedy skończył się film i wyszliśmy z kina, zapanowała cisza, taka niezręczna cisza. poczucie straty czasu i kasy chyba.

ocenił(a) film na 6
Izabela727

Myślę, że warto. Chwila relaksu przy przyjemnym horrorku jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Ja patrzę na horrory trochę innymi oczami, zależy mi na akcji (żeby cały czas się coś działo i nie było zbyt wiele bezsensownych dialogów). To, że film jest nazwany horrorem, nie wymagam od niego żeby mnie przestraszył. Chcę tylko miło spędzić czas i jeżeli masz podobne wymogi to TAK, WARTO :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones