PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266532}
4,5 27 843
oceny
4,5 10 1 27843
4,0 3
oceny krytyków
Poltergeist
powrót do forum filmu Poltergeist

Powiem szczerze ze nie jestem przekonana do dzisiejszej czesci. Sam horror z lat 80 ogladalam tysiac razy i uwielbiam go. Jestem fanka tego horroru ,ale ta wersja mi nie pasi.
Tamci aktorzy sa niezstąpieni
Tamte czasy rowniez. A to jest jakis mega straszny horror.Po ktorym nie moge spac.
To jest klasyka horrorow.
I dla mnie bezsensu jest robic 1000 innych wresji ,jednego horroru. Gdzie mozna byloby stworzyc ,jeden i nowy. Jakis straszny , po ktorym serio balabym sie.
A ta reszta ,zzawiera praktycznie to samo.
To jest juz nudne. Naprawde brazna filmowa cierpi na brak pomyslow?
By kopiowac stare horrory.
Nie no ,to jest juz przereklamowane. XXI wiek jest malo kreatywny .
Jako wielka fanka lat 80. Stwierdzam ze tamte czasy byly lepsze i bardziej kreatywne.
Coz XXI wiek ,chyba nigdy nie sprawi ze bede go kochac.

czarnadama_3

I coś czuję, że nie sprawi też, że zaczaniesz pisać poprawnie pod względme gramatycznym, stylistycznym, interpunkcyjnym... i w ogóle z sensem xD Polska język trudna język! Zwłaszcza jak się jest rodowitym Polakiem, prawda? xDDD

Darkengar

A zebys wiedzial :D.
Jeju wszyscy tak bardzo dbaja o poprawna Polszczyzne .A sami popelniaja full bledow.
Jezu ludzie ogarnijcie sie -,-.
Wszystkim dookola sprawia bol dupy,zla pisownia. Choc polowa z nich to dyslektycy i osoby ktore pisze na telefonie.
A coz na telefonie,nie da sie utrzymac prawidlowej formy.
Zreszta co ci to tak przeszkadza?
Nie slyszales o czyms takjm jak tolerancja?
Calkowity Polak sie znalazl...
Ktory nie potrafi przestrzegać norm etycznych..

czarnadama_3

Ty mówić do ja? xD Norm etycznych? Jako etykę postrzegam poprawianie rodaków kaleczących rodowity język :) Ty rozumieć? :D

ocenił(a) film na 3
Darkengar

Sam też kaleczysz ten język. I nie mówię tu o celowo pokaleczonych fragmentach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones