PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266532}
4,5 27 843
oceny
4,5 10 1 27843
4,0 3
oceny krytyków
Poltergeist
powrót do forum filmu Poltergeist

Najgorszy film jaki widziałem w życiu. Wydawało mi się, że widziałem już złe filmy jednak przy tej kupie bzdur są one majstersztykami. Żałuję, że straciłem na to czas. W tym filmie absolutnie nic nie trzyma się kupy. W czasie filmu ze sceny na scenę zmieniają się całkiem zachowania jak i wszystkie właściwości (jeśli można to tak nazwać), a nawet zasady moralne duchów. W film upchano chyba dziesięć innych tematów horrorów i myślę że w trakcie samego kręcenia nie mogli się zdecydować o czym ma ten film być. Bohaterowie gadają bzdury, w ogóle nie pasujące do sceny albo zachowują się jakby byli naćpani i niespełna rozumu. Widziałem wiele głupich bohaterów w filmach i robili oni różne głupoty wbrew logice jednak bohaterowie tego filmu to szczyt debilizmu, może to nie są ludzie? Nie rozumiem jak ktokolwiek mógł ocenić to na więcej niż jeden. Wolał bym oglądać półtorej godziny telezakupy niż drugi raz poltergeista. Dlaczego oni to puszczają na HBO co kilka dni? Tego też nie rozumiem. Czy ktoś potrafi wymienić chociaż jedną zaletę tego filmu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones