PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266532}
4,5 27 849
ocen
4,5 10 1 27849
4,0 3
oceny krytyków
Poltergeist
powrót do forum filmu Poltergeist

Nie. No po prostu k... no nie! Boże czy ty to widzisz?! *facepalm*
Tylko na kasę patrzą i żeby wyciągać ją od tych biednych ludzi co pójdą na tę porażkę do kina...Tak, przewiduję porażkę. Obym się myliła >.<

marmolada_xd

Nie pisz tyle, bo się zmęczysz.

HRA

Nie mędrkuj, każdy ma prawo do wypowiedzi.

impaler1

Nie pyskuj siuśmajtku, bo za uszy wytargam.

HRA

Haha, ale się uśmiałem popaprańcu.

impaler1

Morda tam cwellanderze.

HRA

Spieprzaj ćwoku.

HRA

Sam tyle nie pisz bo się zmęczysz...

marmolada_xd

Cześć Marmolada. Co ty tam w łapkach trzymasz w awatarze, bo nie mogę dojrzeć ?
Mam nadzieję, że to nie jest jakieś świństwo.

HRA

Najpierw mi jedziesz a potem chcesz się "zaprzyjaźnić"? Nic ciekawego w "łapkach" nie trzymam. Wystarczy zajrzeć na profil żeby zobaczyć większą wersje.

marmolada_xd

Chyba mnie masz za jakiegoś zboka !!! Ani ci "nie jechałem", ani nie chcę się zaprzyjażnić. To internetowe publiczne forum służące do dyskusji, więc sobie z tobą dyskutuje. Ale jak nie chcesz to nie.
Trzymaj się awanturnico.

HRA

Nie mam Cię za zboka. Wybacz, że Twoją pierwszą wypowiedz skierowaną do mnie, sprzed 8 dni, odebrałam jako pewnego rodzaju atak a nie chęć dyskusji. Nie jestem awanturnicą, jeżeli coś odbiorę jako atak to oczywistym jest, że odwzajemnię go. Pozdrawiam.

marmolada_xd

Nie gadaj z nim bo to jakiś przerośnięty Troll

marmolada_xd

Kasy z tego nie będzie, podzieli los tandetnego remake'a Pamięci Absolutnej. Pozdrawiam.

impaler1

Jeszcze nie miałam okazji obejrzeć remake'u tego filmu ale skoro mówisz, że tandeta to może daruje sobie :)

marmolada_xd

A ja uważam, że PA w nowej wersji była o wiele przyjemniejsza dla oka i lepiej zmontowana, niż klasyk z Arnim :) Jeśli nie widziałaś, a masz taką możliwość, to jest to świetny sposób na niedzielne popołudnie.
Odnośnie Poltergeista, to patrząc na obsadę remake'u, to nie skazywałbym go od razu na straty. Jeśli nie widziałaś, to zobacz Moon i rewelacyjny mwystęp Sama Rockwella. Dawno nie widziałem tak dobrze zagranego horroru i to w wykonaniu jednego aktora.

siNNer_pl

Może dam kiedyś szanse PA, w sumie co mi szkodzi obejrzeć :P
A, co do obsady Poltergeista to nie wiedziałam jaka będzie obsada kiedy stworzyłam ten temat (beznadziejny swoją drogą). Teraz patrząc to obsada jest całkiem niezła, ale nadal boję się, że mogą go popsuć... mam sentyment do starej wersji, i nie chciałabym żeby skiepścili nową wersję. A Moon widziałam, Sam był świetny :)

marmolada_xd

nieokrzesane spięte trolle

marmolada_xd

Ode mnie nie ściągną kasy obejrzę za darmo ;)

Siwy280987

Kto by pomyślał, że w XXI wieku ludzie będą publicznie chwalić się kradzieżą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones