PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266532}
4,5 27 844
oceny
4,5 10 1 27844
4,0 3
oceny krytyków
Poltergeist
powrót do forum filmu Poltergeist

Dziwię się, że taka głupiutka blondyneczka znana tylko z komedii romantycznych (oczywiście mówię o Hilary Duff) nie boi się zagrać w "przeklętej sadze". Chociaż miałaby nauczkę za rozpustne życie.

ocenił(a) film na 5
lubieyaoijakch

Chyba jesteś za surowa, Hilary jest spoko, a zauważ, że nie umierali ci aktorzy jeden po drugim, ale CZAS miał w tym duże znaczenie.
Czy to starość, wypadek, czy takie tam...

freepick

Kiedyś ją bardzo lubiłam, fakt, ma możliwość bycia "spoko", jednak jej gra pozostawia wiele do życzenia. Jest po prostu głupiutka, ale nie aż tak "megagłupia" i rozpustna jak Paris Hilton.
Mała Heather nie umarła ze starości. A ci ludzie nie zawsze umierali smiercią naturalną, o to mi chodzi.
A kogo ona będzie grać?

użytkownik usunięty
lubieyaoijakch

To taka typowa "blondyna" nadająca się tylko do filmów przeznaczonych dla płci żeńskiej ( i to tej młodszej)...

No to sprawdzimy czy się nadaje do poważniejszych filmów.

lubieyaoijakch

CZY WY JĄ ZNACIE CO JEDZIECIE PO NIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ŻE ZNACIE JAKIEŚ GŁUPAWE HISTORYJKI Z ŻYCIA NA GORĄCO /= CZY JAKIŚ SZMATŁAWCÓW I TO TYLKO ŚWIADCZY O WASZEJ GŁUPOCIE !!!!!!!!!!!

nie no nie mam siły na was ;/ ;/

lubieyaoijakch

Eeeee . Jesli sie nie myle to mowienie, że ktos jest głupiutki podczas gdy się go nie zna jest nie na miejscu. Uważam, ze Hilary aktorką jest średnia-to fakt. Ale mówienie, że jest głupią blondynka jest bezsensu. Może troche o niej poczytacie . ? Posłuchacie wywiadów . ? Zdziwilibyście się jak różowa panienka z komedii romantycznych dla młodszej części młodzieży potrafiła się zmienic ... Odnośnie stylu ubierania się i wypowiedzi (ekhm. nie ukrywajmy... wszyscy w końcu dojrzewają) No i oczywiście ... Co ma głupota do gry w filmach . ?

anycolouryoulike

nie interesuje mnie czy hilary duff jest dobrą aktorką czy nie do tego filmu na pewno się nie nadaje

lubieyaoijakch

a wiecie, że aktorzy grający w "Draculi" z 1933 roku też wszyscy po kolei poumierali?
Dzisiaj żaden już nie żyje...

ocenił(a) film na 5
zibciu

"Dzisiaj żaden już nie żyje..."
By musieli mieć dzisiaj co najmniej 90 lat, by ich nadal widzieć...
Więc ja nie widzę żadnego dziwnego związku z tym.

Dracula raczej nie jest filmem przeklętym; na pewno to był dziwny zbieg okoliczności.

freepick

Ale chodzi o to, że poumierali P O K O L E I... ;)

ocenił(a) film na 5
cobra666444

A jak inaczej? Mieli umrzeć zbiorowo? :)
Każdy umiera kolejno - nadal nic podejrzanego.
Ciekawostka godna znalezienia w gazecie Bravo.

freepick

nie kolejno - po kolei
;)
To pewnie WuKaDka ich rozjeżdżała...

freepick

Trochę minęło od tego postu ale nie mogłem się powstrzymać: Polecam wpisać w googlach słowo ironia :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones