PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266532}
4,5 27 842
oceny
4,5 10 1 27842
4,0 3
oceny krytyków
Poltergeist
powrót do forum filmu Poltergeist

Smuci mnie, że kolejny raz srogo zawiodłem się na "remake'u" filmu, w tym wypadku Ducha z 1982. Poltergeist mógł być naprawdę ciekawie zrealizowany, jednak nie oszukujmy się - samymi efektami niczego się nie zdziała, bez dobrej gry aktorskiej i budowania napięcia, jak to ma miejsce w pierwowzorze. Zbyt dużo oklepanych schematów, niczego nowego (chociaż i starymi metodami można wiele zdziałać, czego się niestety tutaj nie uświadczy). Filmu nawet nie ratuje w najmniejszym stopniu Sam Rockwell, który co prawda ma na koncie kilka świetnych ról, tutaj jednak gra zbyt "sztywno" i nienaturalnie, przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Jeśli ktoś będzie miał to okazję przeczytać, a uprzednio nie zaznajomił się z jakąkolwiek częścią z serii Poltergeist, niech w dyrdy szykuje sobie kilka godzin wieczorno/nocnych, by nadrobić zaległości, a na tą produkcję nawet niech nie traci czasu: )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones