PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153978}

Pomocnik

L'équipier
6,5 237
ocen
6,5 10 1 237
Pomocnik
powrót do forum filmu Pomocnik

Bardzo dobry film! Chociaż na ogół uchodzi on zapewnie za "cichy" film, potrafi on miejscami zaskoczyć widza dość szybkimi i porywczymi scenami. Do tego dobrze pokazany jest rozwój przedstawionych bohaterów, są to "prawdziwe" postacie, a nie wymyślone na podstawie pojedyńczych cech. Udane jest też nawiązanie do czasu teraźniejszego (akcja rozgrywa się w latach 60-tych), co jest dużym atutem pokazanej historii, sedno której spotkać można w wielu produkcjach. Film naprawdę godny polecenia :)

Edek_z_Baranowa

A gdzie go oglądałeś?

ladyvampir

Za chwilę będzie na tvp1.

ladyvampir

Oglądałem wersję dubbingowaną na jednej z niemieckich stacji, ale jak nam przypomniał GrimReaper76 i polska telewizja się zainteresowała tym filmem - i bardzo dobrze :)

ladyvampir

Oglądałem wersję dubbingowaną na jednej z niemieckich stacji, ale jak nas uprzejmie poinformował GrimReaper76 i polska telewizja się tym filmem zainteresowała - i bardzo dobrze :)

ocenił(a) film na 7
Edek_z_Baranowa

właśnie ogladałam na 1 tvp i zgadzam się, cichy i spokojny film z duszą a jednak trzymajacy w napięciu, piękne zdjęcia wzburzonego morza i ta niedostepna latarnia cudowne! Polecam

Edek_z_Baranowa

Zgadzam się.Perełka.Ostatnio bardzo rzadko się przytrafiają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones