PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643796}

Pompeje

Pompeii
5,5 56 764
oceny
5,5 10 1 56764
2,8 6
ocen krytyków
Pompeje
powrót do forum filmu Pompeje

i pełen absurdu. Momentami nawet efekty specjalne zbyt sztuczne. W wielu scenach przywodzi na myśl "2012", oczywiście mam na myśli te niedorzeczne sceny. Gdyby to np. Koreańczycy z takim budżetem mieli kręcić "Pompeje" z pewnością otrzymalibyśmy większy ładunek emocjonalny niż jedynie sam zblichtrowany do bólu obraz.

ocenił(a) film na 5
manuka

Dziś oglądałam i nawet nie minęła połowa a ja widzę tam fabułę i akcję z Titanica... Mamy katastrofę, mamy miłość chłopaka z dna społecznego i dziewczyny z wyższych sfer, poświęcenie się jej dla dobra rodziny gdy ma wyjść za kogoś kogo nie kocha, plus przyjaciel, który pomaga i głównym bohaterom i kilku innym osobom i wiele wiele innych... Jedyne co mi się podobało to efekty specjalne, poza tym nieudolna kopia Titanica

ocenił(a) film na 5
princess_5

jakies tam plusy w tym filmie są ale jak dla mnie straszny średniak, zgadzam się z wami. Ilość absurdów w tym filmie powala, a jak czytam porównania do Gladiatora - "no nie KU**A!!!".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones