PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849062}

Poniżej zera

Bajocero
5,8 8 911
ocen
5,8 10 1 8911
Poniżej zera
powrót do forum filmu Poniżej zera

Film naprawdę fajny, trzymający w napięciu do końca. Polecam i życzę miłego oglądania.

ocenił(a) film na 5
Docia166

Końcówka ratuje bardzo film.

ocenił(a) film na 8
Docia166

Też tak uważam, bardzo dobry film ale malkontencka gimbaza wchodzi tutaj tylko po to aby skrytykować co popadnie bo tak łatwo a filmu pewnie nawet nie oglądali. Gdybym miał się sugerować opiniami tutaj to nie obejrzałbym sporo dobrych filmów i seriali.

marcinos_77

Super film A te dzieci co oceniaja to niech muminki se oglądana albo reksia

ocenił(a) film na 7
Klusi_filmaniak

hmm ale te dzieci o których piszesz raczej nie wiedza co to muminki i Reksio

Tibn

Dobrze powiedziane, oni raczej znają Friza czy innych jemu podobnych a Reksio to dla nich historia antyczna. :-)

ocenił(a) film na 7
Klusi_filmaniak

Nie obrażaj takich bajek jak,Muminki,Reksio.To są kultowe bajki.

ocenił(a) film na 4
marcinos_77

Film debilny, że aż szkoda gadać. Moja inteligencja została rozjechana przez walec podczas seansu. Koleś-napastnik (samarytanin) nie chciał zabijać policjanta, ale tych z osobowego w konwoju zasiekał. Ten martwy policjant co magicznie wstał (łał, ale wspaniały zwrot akcji), po prostu wstał i magicznie wiedział gdzie pojechać. Z ciężkimi ranami, dogonił ciężarówkę i walczył do ostatniej kropli krwi. Nie przyszło mu przez myśl, aby poprosić o wsparcie. Wsparcia zresztą nikt nie otrzymał. Pewnie komisariat, po wyjeździe takiego konwoju z takimi bandytami, robi wyrąbane jak już opuszczą więzienie i ich nie interesuje, że nie ma kontaktu z policjantami. Ilosć debilizmów w tym filmie, jest tak ogromna, że nie wiem jak można uważać to to za dobry film. Pod koniec już modliłem, się, aby to dziadostwo się jak najszybciej skończyło.

Docia166

Zgadzam się, film dobry, oczywiście były momenty mało logiczne( jak np sposób przewożenia więźniów) ale jak dla mnie fajny, dużo akcji, ciekawy pomysł na film

ocenił(a) film na 7
Docia166

Obejrzałem i nie żałuje.Dobra akcja do samego końca,nie wiadomo komu wierzyć,a komu nie.Na końcu sensowne wytłumaczenie całej tej akcji.

ocenił(a) film na 7
Docia166

Popieram, bardzo fajny film dobrze zrobiony, totalnie nie wiem czemu niektórzy się go czepiają. W swojej kategorii bardzo fajny. I co by nie mówić nie ułatwił mi puszczenia córki samopas na imprezy.

ocenił(a) film na 7
przemo_7792

dokladnie ,dobry film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones