PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777355}
5,3 5 039
ocen
5,3 10 1 5039
Popek za życia
powrót do forum filmu Popek za życia

Ciekawy, pokazuje Popka w innym świetle. Zawiera dużo udanego humoru, bardzo autentycznie "zagrał" popek. I choć fanem nie jestem, trochę się do niego przekonałem. Myślę, że wart zobaczenia.

ocenił(a) film na 1
Kajtek_Studios

Fajnie typie ze po filmie o psycholach chapiesz ich bajkowe oblicze nakręcone dla podwojenia zysków z fenomenu tego spierdo lonego psychicznie typa. Brawo ty.

kolczesta

Wypierdalaj. lepiej być psycholem niż takim miękkim fajfusem jak ty.

ocenił(a) film na 1
ZNANYRAPER

powiedział frajer który lajkuje gruby i chudszy. Skoncz gimnazjum zaocznie smieciu

kolczesta

No chyba ty. Gruby i chudszy to dobry film.

ocenił(a) film na 1
ZNANYRAPER

Dla nied o j e b a nych

kolczesta

Jesteś zmanipulowany przez media, bo wierzysz we wszystko co ci powiedzą. Poznałeś go dopiero gdy był w Gangu Albanii znając życie, bo tylko przeglądasz te strony na necie i wierzysz we wszystko.

ocenił(a) film na 1
ZNANYRAPER

Mam 32 lata poznalem popka jak byl jeszcze we Firmie zanim wyjechal do Anglii nagrywal u nas w Tarnowie klip do Brata. Znam scene polskiego hh od karamby azndo zycie ns kredycie bo do tego momentu hh byl w hip hopem. Popek sie spierdo lil komercyjnie. Hajs na nim robia jego menadzerowie a on jest zwyklym bandyta psycholem. Zero talentu lirycznego. Disco polo hip hopu. Skonczylem z toba c h uj

kolczesta

Ja z tobą też luju.

ocenił(a) film na 1
Kajtek_Studios

Ten film jest o niczym jak piosenki głównego aktora.
Najlepszym dowodem jest aktualny opis filmu, a raczej jego brak (czyli "nic")
Facet snuje się ulicami i mówi dowcipy z których tylko on się śmieje - żenada.
Jedynym odbiorcą filmu mogą być jego słuchacze (jak powiedział kiedyś wywiadzie "dzieci, które nie wychodzą z domu" - przynajmniej zobaczą jak wygląda anglia)

Kajtek_Studios

Jakoś nikt nie nawiązuje dlaczego musiał uciekać z kraju na wyspy, jak typowy szczur z tonącego okrętu. Zabrakło odwagi przyjąć na klatę konsekwencji swojej głupoty? Jego miejsce jest w pierdlu!

ocenił(a) film na 5
uki_k

Nie znam do konca calej tej akcji z nim, ale wydaje mi sie, ze ogolnie sporo rzeczy bylo pominietych w tym filmie. "Popek za zycia", ale juz po gangu albanii, czyli przedstawia jakies 2 lata z jego zycia? :D To faktycznie film biograficzny :D

ocenił(a) film na 7
Kajtek_Studios

Zobaczyłeś go w takim świetle w jakim chciał żebyś go zobaczył.7 lat w wiezieniu, ani słóweczka o tym, w zamian farmazony o dziesięciu kwasach na raz i trzech letnich śpiączkach.

ocenił(a) film na 1
czlowiek_z26

Zatem film powinien nazywać się "ŚPIĄCY KRÓLEWICZ" - nawiązywał by do samozwańczego króla :P

djdjdjdjddj

Najpierw oceń coś pozytywnie, a później oceniaj filmy fajfusie.

ocenił(a) film na 8
Kajtek_Studios

i to mi się podoba to zdanie, Przyzwocie zrobiony film, mało że przyzwoicie to w pełni profesjonalnie od strony technicznej miodzio super się oglądało, wkurzają mnie te hejty wobec Popka on od ulicznego żulka do bogatego człowieka przebył drogę, nie lubie jego muzyki jak dzieci łążą bo osiedlu i z głosników przez bluetootha puszczają Gang Albanii to człowiek ma ochotę ucieć , szczerze żaden z niego gangsta raper, nie ma 1% talentu Tupaca ale robi hajsy szacun

Gibson69

"Nie ma talentu ale robi hajsy, szacun..."- Smutne to co napisałeś, czy to jest głos pokolenia ? Nie będzie dobrze.

ocenił(a) film na 1
Nexusik6

Bez kitu, to chyba głos młodego pokolenia... jest już naprawdę źle.

Gibson69

To posłuchaj jego rap w Firmie.

ocenił(a) film na 1
Gibson69

zwykly frajer spierd olil przed wyrokiem a teraz robi hajs na dziecikach ktorzy tez sa nie do jeba ni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones