PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=145745}
5,7 26
ocen
5,7 10 1 26
Popeye Doyle
powrót do forum filmu Popeye Doyle

Zająłem się właściwie tym filmem z 2 powodów -- 1 jest w tytule a 2 no cóż chyba jestem jednym z nielicznych, którzy ten film widzieli. Wolałbym coś dodać do oryginalnej wersji z Hackmanem, ale tam już nie ma czego. Pamiętacie dialog Julesa z "Pulp Fiction" o pilocie ? Otóż "Popeye Doyle" to właśnie taki pilot serialu z którego nic nie wyszło. Na fali popularności filmów i seriali policyjnych oraz chyba samej postaci Doyla powstał niezły klimatem produkt. Nawet chyba 'Al sprzedawca butów' dobrze wywiązał się ze swojej roli, wplątując oczywiście nieco humoru. I nawet jeśli dobrze pamiętam zakończenie było także pesymistyczne (nie tak bardzo jak w pierwowzorze - to jest jedyne w swoim rodzaju symboliczne). Dlaczego więc nie wyszedł z tego serial ? Pewnie w '86 kiedy królowało "Miami Vice" czy "Crime Story" nie było sensu próbować przepychać coś takiego. Można to potraktować jako ciekawostkę, ale chyba tylko dla tych co właściwie lubią postać Jimmy'ego 'Popeya" Doyla.

Picu

a gdzie widziałes bo ja tez bym chciał :)

ocenił(a) film na 5
Bzium_3

Niestety produkcje tv tylko w tv ;) Na publicznej wiele lat temu i chyba jednorazowo.

Picu

no wiesz w necie jest wszystko nawet produkcie tv no prawie wszystko bo tego filmu nie moge znaleźć ciekawi mnie jak sprzedawca butów zagrał papaya :)

ocenił(a) film na 5
Bzium_3

Może zapomniałeś po latach, że chciałeś zobaczyć, więc daję info, że wisi na youtubie. https://www.youtube.com/watch?v=rIYkqQT3oFI

Picu

Ed O'Neill sam po latach wspominał, że ta produkcja nie miała praktycznie prawa wypalić. Zaraz po tym otrzymał za to rolę, która uczyniła go nieśmiertelnym. ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones