PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547275}

Poprawczak

Dog Pound
7,3 13 126
ocen
7,3 10 1 13126
Poprawczak
powrót do forum filmu Poprawczak

zawiedziona końcem

ocenił(a) film na 9

co to za zakończenie?! film jak dla mnie rewelacyjny, pomimo tego zakończenia, które pozostawia ogromny niedosyt :) i świetnie zagrana postać Butcha

ocenił(a) film na 6
Dona121

Zgadzam sie, słaba koncówka, więc czemu 9/10?

ocenił(a) film na 9
krisimovie

bo ogólnie film jest naprawdę świetny, miesiąc po jego zobaczeniu obejrzałam go ponownie i znowu mam ochotę to zrobić (co u mnie jest rzadkością, nie lubię oglądać filmów po kilka razy). i nie miałam na myśli, że końcówka jest taka słaba, że masakra. chodziło mi o ten straszny niedosyt, który zostaje właśnie przez to zakończenie :)

ocenił(a) film na 8
Dona121

A według mnie końcówka jest rewelacyjna a sam film jest naprawdę świetny, polecam każdemu.

ocenił(a) film na 6
Dona121

Całośc mocne 7/8 ale końcówki nie rozumiem i trochę mnie załamała. "Puenta" typu i tak Ciebie dopadniemy mnie załamała, można było wymyśleć coś lepszego ;( ale coś w tym jest podoba sięi można obejrzeć parę razy.

ocenił(a) film na 9
luki76

dokładnie, zgadzam się z tobą w 100% :)

ocenił(a) film na 8
Dona121

Zgadzam się,film naprawdę bardzo dobry trzymający w napięciu.Świetnie odegrana rola filmowego Butcha,po jego twarzy było widać takiego otępiałego chłopaczka,ale gdy wpadał w furie to budził w nim się typowy psychopata,który nie miał sobie równych :D.Szkoda jedynie Davisa że tak skończył,również zaje......postać w tym filmie.Oceniam 8/10 i jak najbardziej polecam.

ocenił(a) film na 9
jazdowicz2666

Dokładnie! Butch był tak prawdziwy, że podczas oglądania zapomina się, że to tylko film :)

ocenił(a) film na 8
Dona121

Ten aktor jest stworzony do tej roli,jak był by na serio psycholem. : )

ocenił(a) film na 7
Dona121

Koniec samemu sobie trzeba zinterpretowac. Po prostu po buncie , kazdy zapewne zostal ukarany , co do Butcha jak mowil dyrektorek jedno przewinienie i po odsiedzeniu w poprawczaku pojdzie do wiezienia dla doroslych na 4 lata i tyle zapewne dostal.

ocenił(a) film na 9
sztohas

doskonale niestety o tym wiem, po prostu byłam zawiedziona, że główny bohater jednak skończy za kratkami bo to był dobry chłopak :)

ocenił(a) film na 6
Dona121

Nie, to nie był dobry chłopak. Młodociany bandyta z niepohamowaną agresją. Nie miał zamiaru nic zmieniać więc dostał to na co zasłużył.

ocenił(a) film na 8
Dona121

Butch to dobry chłopak był, zawsze dzień dobry na klatce mówił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones