PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462084}
3,5 12 096
ocen
3,5 10 1 12096
1,3 3
oceny krytyków
Pora mroku
powrót do forum filmu Pora mroku

Przestańcie w końcu pluć na polską kinematografię. Cudze chwalicie swego nie znacie. I dotyczy to nie tylko użytkowników filmwebu, ale i redakcji filmweb.pl która to potrafi negatywnie recenzować prawie każdy polski film. Może byście wzięli chociaż pod uwagę to, że jak na tak niski budżet jaki przeznacza się na polskie filmy, to film Pora mroku wypada bardzo dobrze. I to na tyle co mam do powiedzenia w tej kwestii :P. Wiem że zaraz będzie wysyp negatywnych komentarzy na temat powyższej opinii, a nawet obraźliwych wypowiedzi na mój temat. Ale mam to w du***.

ocenił(a) film na 1
Mariusz005

Czy ten post to prowokacja? XD

Zmo

Zmo, Twój post, na pewno, zaś post autora jak najbardziej słuszny. Też zauważyłem plucie na każdą próbę stworzenia czegoś nowego w Polskim kinie.

Mariusz005

Tu nie chodzi o obrazliwe komentarze,ale sorry bardzo,pomimo szlachetnych intencji co do kinematografii naszego rodzimego kina to niestety ledwo dotrwalem do konca i nie chodzi tu o niski budzet ale ogolnie ...no film kiszka-pozdro

lemmykilmister

hahah chyba sobie jaja robicie - jedynie od strony technicznej film dobry, jest wiele elementów, do których można się przyczepić (przede wszystkim beznadziejne dialogi i jeszcze bardziej beznadziejna gra aktorów),
zniszczył mnie koleś, który przyszedł do głównych bohaterów na ognisko i ni z gruchy, ni z pietruchy zaczął rzygać krwią - dalej już nie dotrwałem... kicha, dno i wodorosty - średnia filmu 4 jest i tak grubo przesadzona...

ocenił(a) film na 7
Mariusz005

A ja się podpiszę pod Twoimi słowami Mariusz i Cię popieram. Część Polaków właśnie taka jest - zapatrzona na zachód, w zachodnie produkcje filmowe, w zachodnią muzykę, produkty, styl życia i długo można by wymieniać, nie doceniając tego co rodzime.

Film jest dobry, można się wkręcić. Ma w sobie potencjał, trzyma w napięciu i zaskakuje. Spokojnie mógłby konkurować z zachodnimi produkcjami tym klimacie gatunkowym. Zakończenie w iście amerykańskim stylu - i nie ma w tym ironii.

Mariusz005

Dokładnie, ten sam film ale zrobiony w USA miałby dwa razy wyższą ocenę a małolaty opowiadałyby sobie o nim z rozrzewnieniem. A tak, że polski, to już blee.

ocenił(a) film na 5
Mariusz005

5/10 Rybicka najlepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones